Neustále slyšíme otevřít své srdce lásce. Je však podstatné otevřít srdce také sobě. Sobě dát lásku, sílu, božství a vyživovat touto energií svůj život. Tím, že takto učiníte, zlepšíte svůj život. Uvědomíte si, co pro sebe znamenáte, uvědomíte si svou hodnotu, věnujete sobě čas i energii, posílíte své zdraví. Tím jste v plné síle a můžete tvořit svůj život v plném potenciálu. Jak uvnitř, tak navenek.
Jak myslíte na druhé a děláte pro druhé, stejnou měrou myslete také na sebe. Není to sobectví, ale sebeláska. Váš život má stejnou hodnotu jako život druhých. Váš čas je to nejcennější, co máte, a proto ho využijte tak, jak si přejete. Ne kvůli druhým, ale kvůli sobě.


Váš život na prvním místě pro vás. Otevřete srdce sobě. Udělejte si z toho rituál a záměrně posílejte lásku sobě, vaše srdce otevřete sobě. Pocítíte velký příval energie a lásky, prozáříte svou duši i tělo. Takto se nejvíce propojíte sami se sebou a budete v kontaktu se svým srdcem a duší. Naslouchejte srdci a žijte dle svého srdce bez ohledu na okolí. Váš život je jen váš.

Krásné dny plné lásky 

S otevřeným srdcem
Miriam Arianna

 

Zdroj: Facebook MIRIAM ARIANNA


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png