Osvoboďte svou mysl od „matrixu“

datum 18. 9. 2021
Zdroj: Pixabay.com
„ Tohle je jejich největší chyba. Věděli, že lidstvo dosahuje velmi vysokých vibrací. Ale nebyli si vědomi množství probuzených duší. Zjistili chyby ve vyhodnocování. A dostali strach.
Teď už se neschovávají. Nyní spěchají oficiálně spustit „nový světový řád“. Teď už jsou jejich útoky přímé a frontální. A těchto útoků bude přibývat. Udělají všechno možné, aby se lidé neprobudili.
Budou se snažit všemi prostředky, aby „probuzení“ nemohli komunikovat, aby neprobudili ostatní. Budou se snažit všemi prostředky, aby byli probuzení považováni za šílence nebo delikventy.
Ale ať udělají cokoli, už na tom nezsejde. Kvantový skok již nastal. Je to nezastavitelné. Lidstvo již uvažuje o rostlinách a zvířatech jako o živých duších. Lidstvo již respektuje matku Zemi. Lidstvo již pochopilo, že neexistuje žádné rozdělení.
Duše, které se na planetu nyní inkarnují, přicházejí jako učitelé. Už žádné další experimentování. Vtělují se sem jen proto, aby ostatní učili milovat.
Můžeme být svědky úplné změny - nebo taky ne. Přechod může trvat týden nebo 300 let. Ale už je to nezastavitelné. Ať se během tohoto přechodu stane cokoli, pamatujte na jednu věc: byli jste to vy, kdo se k tomu nabídnul. Být tady a teď. Ať se stane cokoli. Cokoli uvidíte. Jste motorem změn. Vyžaduje se od vás pouze jedna věc. Pouze jedna jediná.
Nebuďte „potravou“. To je jediná věc, kterou musíte udělat. Jednoduchá věc. Nebuďte potravou. Lidská bytost je jedním z nejmocnějších energetických generátorů, které vůbec existují. Jsme jako vířivky. V závislosti na polaritě, se kterou souzníte, vytváříte buď vysoké nebo nízké frekvence. Tyto temné entity se živí nízkými frekvencemi, a krmíme je po tisíciletí. Probuzení lidstva však naklonilo kolektivní vortex k vysokým frekvencím. Proto útočí s takovou dravostí. Jsou hladoví.
Napojte se na svou duší. A buďte opatrní.
Pokud vaše duše rezonuje s těmito slovy, neposkytujte už ani vteřinu své existence tomu, být potravou. Omezte nízké vibrace ve svém životě.
Nenávist, zášť, závist, strach, neřesti, nezdravé jídlo, lži, ambice. Sobectví, smutek, nedůvěra. To vše generuje nízkou energii. potravu pro temné. Buďte si vědomi svých emocí. Poslouchejte. Sami sebe.
A pokud se při nějaké příležitosti cítíte, že jste v některé z těchto nízkých vibrací, změňte to. Pusťte si hudbu, která vás povzbudí. Zpívejte. Tančete. Dýchejte zhluboka. Zapalte vonnou tyčinku.. Obejměte svoměteji kočku. Obejměte přítele. Obejměte svého psa. Obejměte svou matku. Obejměte všechny svoje mazlíčky. Vyražte na procházku do přírody. Přemýšlejte. Cvičte. Udělejte vše, co bude potřeba. Ale ta energie se okamžitě změní. Protože jinak sloužíte jako potrava.
Tohle vždy mějte na paměti. Jediné, co se po vás žádá, je NEKRMIT temné síly. Nakrmte raději svoji duši vším, co vám pomůže se postavit na nohy. Pokud se naučíte žít ve frekvenci lásky, vaše realita se zcela bez námahy začne měnit, dle vaší vůle. Jste silná bytost. Jste nezastavitelní. Ničeho se nebojte.
Osvoboďte svou mysl od „matrixu“. Soustřeďte svou pozornost na to, co chcete vy. Ale hlavně se bavte, buďte šťastní, usmívejte se, zpívejte, tancujte. Milujte. Žijeme láskou. A vy jste toho součástí. Společně s hvězdami a sluncem. A se všemi galaxiemi vesmíru. TY JSI LÁSKA. "
PODCEŇUJÍ NÁS.
~ Alejandro Jodorowsky ~
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico