OSUD SVĚTA 21.9 - 4.10.2015

datum 23. 9. 2015

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE PROČ JE

28. ZÁŘÍ - DŮLEŽITÉ DATUM

        kdy je ve 4:20 úplné zatmění Měsíce, pozorovatelné v intervalu cca 1 hod před i po uvedeném čase.

 A. Krátký článek a vysvětlení, proč je datum 28.září 2015 tak velmi důležité.

Jak možno zjistit, je to svátek svatého Václava. Svatý Václav je patron České republiky. Jelikož je situace ve světě a tím i v České republice velice napjatá, je právě velmi důležité ukázat a projevit to, co jako lidé do svých životů chceme a co ne.

Česká republika, tedy její občane, mají jeden velký nebezpečný problém a to je že SPÍ. Tím že spí, nevnímá a neuvědomuje si plně , co se okolo ní a uvnitř děje.                                                                                                                                                            Lidé České republiky jsou v jakémsi umělém spánku, tedy v jakémsi otupeném stavu vnímání. Je to jako by vám někdo něco dal  do pití a vaše smysl se tak snížili, že ani nevíte že vás právě okrádají, nebo znásilňují. A to je to, co se opravdu děje.               

Ti lidé co o tom ví, se díky této droze nemohou plně bránit a tak se alespoň uchýlí k hrubému verbálnímu projevu, kdy vyjadřují svoji nespokojenost. Bohužel v hospodách, barech atd. je tato stížnost bezpředmětná. Již mnoho lidí sdělovalo, že když přijedou z ciziny např. z dovolené, nebo z pracovní služební cestě, při překročení hranic do České republiky najednou cítili jakou si hustotu, něco co nebylo příjemné, jaký si vliv který v nich začal vyvolávat deprese, smutek, podrážděnost a nejistotu.                             Ano to nejsou konspirace, ale fakt, že jako Česká republika je na bázi elektromagnetických vln záměrně uspávána. Stali jsme se líhní všech otrockých návrhů a zákonů, které jsou na nás jako zkušební balíček aplikován. Není v hodné se dále o tom rozšiřovat, ale co je mnohem důležitější je probudit Ducha národa, probudit ho z umělého spánku a jako Duch národa je nejvhodnější datum 28. září 2015.

Stačí, aby si každý člověk v tento den přál, aby se Duch českého národa probudil a začal jednat, ve jménu spravedlnosti, úcty, lásky a míru. Ten mír je velmi důležitý, protože není nutné a není ani v hodné, aby docházelo při probuzení k anarchii a ke zmatkům. Je důležité vše činit v míru a to jednoduchým způsobem a to říci STOP, JIŽ DÉLE NE, TEĎ JSME TADY MI LIDÉ atd.......

Abychom však na to měli sílu, je právě 28. září 2015 v tomto důležité. Je důležité aktivovat Ducha národa Českého, který započne svoji práci tehdy, když uvidí u lidí jejich zájem. Otázka zdali zde budeme mít islamský stát, nový světový řád atd, záleží jen na nás ne na americké vládě, evropské unii či zkorumpovaných politicích. Pokud však budeme stále spát, pak budeme zažívat otroctví, které si nikdo nepřeje. Zde ani milionáři, ani duchovní, ani církve nebudou mít šanci být tím čim jsou dnes. Tím chci říci, že to se týká i jich. 

Chcete změnu, která vám dovolí být opravdu svobodný? Opravdu vnitřně šťastný atd ? Tak stačí proto něco málo udělat a to 28. září si přát aby se pravý duch Českého národa probudil a začal konat.

Konat bude na mentálních a astrálních úrovní a nám dodá sílu na materiální úrovni, tedy kdy se spojíme a začneme táhnout za jeden provaz všichni společně, za ten provaz, který nemá nic společného s demokracií, protože všichni už víme že demokracie je klam, provaz za který táhneme nemá nic společného s kumunismem, amerikánstvím, socializmem atd. a vším tím politickým balastem, ale má společného s vládou lidu, kdy si lidé sami volí co opravdu chtějí, jak chtějí žít a co chtějí prožívat.

28. září učinit vlastní setkání, kde společně řeknete, DUCHU NÁRODA ČESKÉHO PROBUĎ SE.

Text převzatý ze zdroje: http://www.dobresdeleni.estranky.cz/clanky/28.zari---dulezite-datum.html

B. Globálny hromadný Vzostup 28. septembra 2015,  když Vlny-X budú   bombardovať  

                     Zemi! a   malý komentář.......viz  příloha

           C.  VLNA X je vlna lásky .......viz  příloha

D. OSUD SVĚTA - HOROSKOP 21.9.- 4.10.2015  .......viz  příloha

Těším se na další spolupráci.

        VŠE NEJLEPŠÍ VŠEM !

        přeje Ing. Ruda Vondřich

        http://rozkvet.cz

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico