Ostrov dvojplamenů příběh domova …

datum 7. 11. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Hranici svého vědomí si každý určuje sám. Nevěříte? Je to dáno tím, že čemu uvěříme, že je možné, to se klidně životě stane. Dobře se to zrcadlí ve vztazích. Často si pro sebe přejeme jen málo a takového partnera dostaneme. Ale co když si budeme pro sebe přát to nejlepší? Co se pak stane?

Doba čtení 4 min.

Cesty k sobě


Omája prochází po úzké pěšině vysypané zářivě bílým pískem. Kolem se rozprostírá nádherný zelený háj. Vypadá jako neposkvrněný deštný prales, kam nikdy nevstoupila noha lidské bytosti. Pěšina jakoby snad ani nepatřila k divoké panenské přírodě kolem. Snad ji stvořil sám Bůh. Koruny stromů a keřů jsou plné sladkého tropického ovoce a kouzelných barevných květů. Kolem se šíří nádherná vůně kvetoucích magnólií a frézií, které volně rostou podél klikatící se pěšiny. Z dálky je slyšet hukot vodopádu. Náhle se před ním vynoří výhled na nádhernou tůni zasazenou pod vysokou skálu, z níž prýští překrásný vodopád.

Na břehu tůně ji spatří. Ještě než se k ní přiblíží, projede mezi nimi obrovsky silný blesk nádherné láskyplné energie. Sheila Anája Laimé. Je překrásná. Její dlouhé plavé vlasy se zlatým nádechem jí splývají přes veliká pevná ňadra až k útlému pasu. Je nádherně štíhlá a křehká, přesto vyzařuje obrovskou, nevídanou sílu. Omája vidí její krásné tělo a slyší její překrásný hlas. Cítí, že je doma. Noří se do širokého, neskutečného proudu energie, který prochází skrze jejich společnou duši, oddělenou do dvou různých těl. Muže a ženy. Oba se noří do tůně a proud nádherné energie ještě mnohonásobně zesílí, když se spojí jejich fyzické části těl, přes které se valí proud přenádherně čisté vody z proudícího vodopádu. Přestože padá z takové výšky, je příjemně teplá a očišťuje svou silou vše, co jí přijde do cesty. Nabíjí a hladí vše živé. Když do ní vložíš lásku, přenese ji okamžitě po celém nádherném ostrově. „Miluji tě, Omájo“, slyší její nádherný hlas. „Miluji tě, Sheilo“. Jsme jedním. Jsme jedním tělem, jednou myslí, jednou duší. Tak je tomu od počátku věků.

Láskyplný impuls vyslaný skrze jiskrnou tekutinu padající do tůně, přiláká během chvíle ostatní páry, které žijí v tomto nádherném ráji. Shromáždí se kolem laguny. Jsou to dvojice. Muži a ženy. Stejně jako Omája a Sheila jsou to dvě části jedné duše, které se projevují ve dvou různých tělech. Jsou šťastní. Smějí se a radují. Jejich životem je láska na tomto nádherném místě. Na ostrově dvojplamenů. Nikoho ani nenapadne, že by mohlo existovat něco jiného, než je láska a štěstí. Nikdo ani náznakem nezavadí o myšlenku, že by spojení párů mohlo být narušeno. Vždyť každá z dvojic je jednou duší, jedním dvojplamenem. Každá dvojice božským originálem. A přesto se tu všichni milují bezpodmínečnou láskou. Každý respektuje všechny, všichni respektují každého a společně tvoří jednotu.

Náhle se Sheile zableskne na zádech zářivé světlo. Jsou to zvláštní energetická křídla, která jí umožňují levitovat. Vznáší se nad tůní, Omája se znenadání ocitá těsně pod ní. I ostatní ženy začínají svítit a na zádech se jim objevují podobná křídla jako Sheile. Z blízkého háje, z tůně, vodopádu i z blízkého moře, snad ze všech koutů ostrova se náhle vynořují další bytosti. Jakoby je přivábilo světlo křídel žen- bohyň, levitujících v kruhu nad hladinou tůně. I ony se tiše vznášejí nad zemí. Když je pozorujete, máte pocit, jakoby se ve vteřině stokrát zjevily a zase zmizely. Jako když zpomalíte filmový pás v promítačce. Každá z těch bytostí je jiná, každá září jinou barvou, každý je strážcem jiných pokladů ostrova.  Zářivých vod, či divukrásných květin, mohutných stromů. Je to magická podívaná. Levitující kruh nádherných bytostí s dlouhými vlasy a svítícími křídly uprostřed, kolem tisíce pestrobarevných zářivých bytostí. Jen Sheila však září všemi barvami duhy. Ženy s křídly se teď propojují do jednoho velikého kruhu, těsně pod nimi se vznášejí jakousi zvláštní silou jejich dvojplamenní partneři. Skrze Sheilu, která teď sama levituje nad kruhem žen a mužů proudí nádherný paprsek duhového božského světla, který se propojuje skrze každého v kruhu a poté i skrze všechny bytosti ostrova v jednu nádhernou láskyplnou řeku světla… Každá bytost, každý strom i keř na tomto překrásném ostrově, jakoby byl zkropen živou vodou. A zpoza skály se náhle do soumraku rozsvěcí další duhové světlo. Je však obrovské a jeho světlo obklopuje brzy celou skálu. Jakoby za skálou vycházelo obrovské duhové slunce.

A z toho slunce se náhle na boční straně skály objevuje kamenný schod. Je to první schod do chrámu lásky. Překrásného chrámu, který si tyto krásné bytosti se zářivými křídly společně vysnily. Před chvílí právě udělaly první společný krok.

Stejně jako si hranici svého vědomí určujeme každý sám, ani tyto stránky a naše příběhy nemají hranici mezi fantazií a realitou. Je jen na nás, kam si dovolíme dohlédnout.

Zdroj: www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico