PŘECHOD DO NOVÉHO ROKU SMYSLUPLNĚ, RADOSTNĚ, S PŘÁTELI I RODINOU

Chcete strávit Silvestra jinak? Hledáte alternativu k tradičním oslavám, kde se vše točí kolem jídla a alkoholu? Oslava Života nabízí rozmanitý a smysluplný program, který uspokojí vás, vaše přátele, rodinu i děti. V nabídce jsou oslavy, party, workshopy osobního rozvoje, koncerty, meditace, cvičení, přechodové rituály, koučink a mnohem více. V dětském koutku se postaráme i o vaše nejmenší.

Potřebujete se zastavit a odpočinout si? Chcete si užít beze stresu, dát si čas pro sebe, zrekapitulovat, co se tento rok stalo, a vstoupit do nového roku svěží a odpočatí? Na workshopech Oslavy Života můžete spočinout, bilancovat, opustit vše, co již nechcete nést do nového roku. Můžete dát svému tělu zdravou výživu a péči, kterou potřebuje.

Jste připraveni aktivně tvořit svůj život? Již žijete jako tvůrci, plníte si svá přání, a konec roku pro vás znamená další krok na vaší cestě? Jste na začátku nové kapitoly svého života a toužíte po inspiraci a podpoře? Nebo se právě cítíte nejistí, unavení a zmatení, a hledáte cestu ven? Na Oslavě Života můžete využít přítomnosti zkušených průvodců, učitelů a koučů a posunout svůj život o krok dál.

www.oslavazivota.cz/silvestrovska-oslava/

www.konstalace.info

banner-oz-2-1.jpg


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě