PŘECHOD DO NOVÉHO ROKU SMYSLUPLNĚ, RADOSTNĚ, S PŘÁTELI I RODINOU

Chcete strávit Silvestra jinak? Hledáte alternativu k tradičním oslavám, kde se vše točí kolem jídla a alkoholu? Oslava Života nabízí rozmanitý a smysluplný program, který uspokojí vás, vaše přátele, rodinu i děti. V nabídce jsou oslavy, party, workshopy osobního rozvoje, koncerty, meditace, cvičení, přechodové rituály, koučink a mnohem více. V dětském koutku se postaráme i o vaše nejmenší.

Potřebujete se zastavit a odpočinout si? Chcete si užít beze stresu, dát si čas pro sebe, zrekapitulovat, co se tento rok stalo, a vstoupit do nového roku svěží a odpočatí? Na workshopech Oslavy Života můžete spočinout, bilancovat, opustit vše, co již nechcete nést do nového roku. Můžete dát svému tělu zdravou výživu a péči, kterou potřebuje.

Jste připraveni aktivně tvořit svůj život? Již žijete jako tvůrci, plníte si svá přání, a konec roku pro vás znamená další krok na vaší cestě? Jste na začátku nové kapitoly svého života a toužíte po inspiraci a podpoře? Nebo se právě cítíte nejistí, unavení a zmatení, a hledáte cestu ven? Na Oslavě Života můžete využít přítomnosti zkušených průvodců, učitelů a koučů a posunout svůj život o krok dál.

www.oslavazivota.cz/silvestrovska-oslava/

www.konstalace.info

banner-oz-2-1.jpg


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png