OSLAVA ZÁŘIJOVÉ ROVNODENNOSTI

views 436 datum 23. 9. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Snad jste si mohli povšimnout masivního nárůstu energií za posledních několik dní. To je předzvěstí dalšího významného kroku, který společně přebíráme v době zářijové Rovnodennosti.
Čtyři hlavní body našeho solárního roku, Slunovraty a Rovnodennosti, se staly velmi významnými ukazateli, v době, kdy dochází ke konsolidaci posunů, čištění a uzdravení, kterých každý za posledních několik měsíců dosáhl. Celkové pole lidstva se ponoří hlouběji do sebe, jak mizí stále více obrovských vrstev iluze a separace obklopujících planetu.
Tyto čtvrtletní body v kalendáři (jsou i jiné, ale já se spíše zaměřuji na 4 hlavní) v průběhu let nabyly na síle. Očekával jsem opak, že po masivním přílivu energie a světla v prosincovém Slunovratu v roce 2012 věci pomalu opadnou. To se nestalo
Bylo mi jasné, že tyto body jsou téměř krystalizací, znakem našeho kolektivního pokroku. V době, kdy dochází ke sloučení všeho, čím jsme prošli, a v době Rovnodennosti nebo Slunovratu, jsou z celé planety odstraněny další série závojů.
Toto odhalení je osobní, planetární i kolektivní. Stává se to každému z nás jako jednotlivcům, planetě a všem obyvatelům a lidskému kolektivu. Když jsem seděl a meditoval a sbíral myšlenky pro tento zpravodaj, ocitl jsem se v planetárním poli a sledoval, jak probíhá velké odhalení. Bylo to jako pozorovat odvíjení gázy z celé planety. Stalo se to současně v mé hlavě.
Jako vždy je opravdu užitečné věnovat tomuto procesu čas pro sebe. Posaďte se a spojte se se svým týmem a dejte prostor pro odvíjení závojů zevnitř i kolem vás. Pokud to uděláte, vše bude mnohem snazší, hladší a lehčí. To, co se předtím zdálo být bláznivé a nevyrovnané, dává najednou smysl, protože staré energie a vzorce odpadávají.
Pokud tomuto procesu nedáme čas, máme tendenci se prostě zamotat do toho, co se pokouší vyčistit. Děláme tak z toho realitu, i když je to pouze stará, umírající energie, která se uvolňuje z našeho systému.
Každý, koho znám, si za poslední týdny prošel něčím silným. Energie tlačí velmi hluboko v rámci přípravy na hlavní odhalení, ve kterém se právě nacházíme. Děje se to neustále, ale u těchto planetárních ukazatelů jsou tyto události velmi nápadné. Dokonce i ti, kteří nejsou zapojeni na vědomé úrovni, rozpoznávají intenzitu.
Byl jsem požádán, abych tuto telekonferenci nazval oslavou, protože tak to je. Z nebeského hlediska se oslavuje to, co se zde děje. Lidstvo se rodí samo. Staré vzorce kontroly se jasně ukazují, začíná být všem jasné jaké jsou. To bude nyní mnohem zřetelnější, během několika příštích týdnů a měsíců, protože toto odhalení je velmi významné.
Udělejte si čas, bez ohledu na to, čím procházíte, zaměřte se dokonce na myšlenku oslavy. Vše, co se odvíjí, se tak má stát. Vede nás to plně správným směrem.
Toto hnutí na planetě, pro které jsme přišli, je zcela nezastavitelné. Oslavte, že se to děje. Zaměřte se spíše na to, co je skutečné, než na opadávající iluze.
Tato Rovnodennost nám všem pomůže vidět jasněji. To má důsledek. Čím více se procesu budeme věnovat, tím plynulejší jízda může být.
Sdíleno v otáčení kola roku ve vlastním psyché a propojování mapy kulatého stolu,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico