Pokud setrváváme na místě, ať už svého trvalého prostoru k žití nebo na místě nějakého svého pracovního zařazení či jiné aktivity, které s námi nejsou v souladu a které již neslouží k našemu růstu a posunu, je na nás vyvíjen tlak na to, abychom toto místo opustili a začali být vedeni a spojováni s místem, které je s naším procesem v souladu a přijde v dokonalém načasování.

Proto se nebraňme žádným změnám. Každou změnou, kterou vykonáme dáváme do pohybu svoje energetické pole a aktivujeme ho ke spolupráci s naší duší, která nás dále bude navigovat a řídit tam, kde je naše místo, ve kterém můžeme uplatnit svůj potenciál, který nesou naše duše pro sebe i celek. 

Je čas přestat lpět na vytvořených iluzích a začít se vědomě podílet na své vlastní transformaci a přeměně. Jen svojí vnitřní změnou, která se odrazí ve změně vnější změníme vše co není v souladu s námi a se všemi.

Xanté 

– Tvůrce  a Strážce projektu Nebe na Zemi

Zdroj: http://renreika.simplesite.com/434110832


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png