Opusť již tu tvrdou manažerku sebe sama

views 1 409 datum 22. 12. 2018

Bála jsem se tak trochu poslat tyto odpovědi, Anabel se někdy s tím nemaže, napřímo řekne, co máme dělat. Naštěstí Dušička vše přijala a potvrdila. Uff..to jsou nervy někdy pro mě.

OT: Kdo jsem, jaké je mé jméno a mé poslání, úkol tady a co mi brání v tom, to naplnit.
Oblast práce - Rozhodla jsem se, že odejdu na jaře ze zaměstnání a vlastně nemám úplně jasno v tom, jakým směrem se dát (něco tuším, něco zkouším...bojuji se strachem, jestli to zvládnu a jestli to zvládne i rodina:-)
Syn (3,5 r.) -má o mě pořád strach.

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Začneme tentokrát odzadu….
Odkud se vzala jakási tvrdost k sobě i k ostatním? Čí vzorec sis přisvojila a své srdce uzavřela? Pořádek, preciznost, přísnost a řád…stále je toho v tobě nashromážděného moc. Potřebuješ polevit, ulevit a jen tak být. Toulat se krajinou, dělat věci zcela bez účelu, jen tak pro radost. Usiluješ zde o dokonalost, ale ta zde není možná, vždy tu bude moc proměnných a tvůj řád bude rozrušen.

Synek má o tebe strach, protože ti ukazuje ten tvůj. Můžeš své strachy vzít za pačesy a zbavit se jich. Užila sis již dost a teď už nech vše plynout. Opusť již tu tvrdou manažerku sebe sama a staň se bohémem, který neví, co bude zítra a má pevnou důvěru ve své vedení a ví, že vše je správně, nejlépe nastaveno pro jeho vývoj.

Jestli ses vnitřně rozhodla měnit svůj život, je to v pořádku, je třeba se však naučit proplouvat událostmi a děním a nechytat vše již do struktury a škatulek. Tvoji průvodci rádi podpoří tvou novou cestu. Je potřeba však ony strachy propouštět, protože pak blokují určité události a zázraky a lidé se pod nimi chybně rozhodují.

Tvé jméno je Mis-tra-el. Toho mistra máš ve jménu, proto chceš vykonávat činnosti dokonale i v pozemském dění. Ty jsi opravdovým mistrem, avšak pracuješ v jiných úrovních, kde vše ladí, rezonuje a je v souhře. Zde na planetě je potřeba respektovat její zákony, jedním z nich je, že vše plyne pomalu, zde se učí velká trpělivost. Na tu tedy mistr nejsi…(smích.)….
Tvým posláním je umění rozhodovat se, organizování, výřečnost, komunikace obecně a pravdomluvnost. S těmito kvalitami můžeš někdy narazit, ale jsou tvé a s těmi jsi sem přišla, abys je zde právě mohla uplatňovat. Tvým úkolem je stát pevně jako rytíř ve tvé rodové linii, prosvětlit všechny budoucí i minulé události a zapojit se postupně do Transformace.

Dále je tvým úkolem polevit od své preciznosti a řádu, naučit se trpělivosti a s tvými kvalitami disponovat na Zemi. Nezapomeň na své srdce. Je tam zranění, které když prosvětlíš, ulevíš emocím (odpláčeš vše), bude zahojeno a s velkým otevřeným srdcem a tvým pevným charakterem, budeš sloužit celku mnohem „efektivněji“, tedy tak, jak to máš tak ráda (smích…)
Jsi vesmírný architekt, buduješ nové systémy a struktury, zatím není třeba vědět více (smích…)

Pozn. Celesty: toto označení Vesmírný architekt již jsem slyšela od Ramony a Kláry Artexy, také jednou na řadách jeden pán byl takto označen. Sama si neumím představit, co taková bytost dělá. Asi vše buduje koncepčně, v galaktickém pohledu.

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico