Originál publikoval Cobra 16.1.2018

Operace Mjolnir

Operace Mjolnir je zvláštní operace Sil Světla s cílem prosazení implementace Galaktického Kodexu v rámci karanténní Země.

ČESKÝ ODKAZ: http://bod-zlomu.blogspot.cz/2015/10/galakticky-kodexplaneta-zeme-je.html

Mjolnir, také nazývaný Thorovo kladivo (porovnejte norsky: Thor, římsky: luppiter, řecky: Zeus, egypsky: Wsir, pozdně atlanstky: Astar), je speciální nezveřejněná technologie Galaktické Konfederace, která zajistí, že Galaktický Kodex bude v oblasti karanténní Země znovu respektován:

https://en.wikipedia.org/wiki/Mj%C3%B6lnir

ČESKÝ ODKAZ: https://cs.wikipedia.org/wiki/Mj%C3%B6llni

Jedním aspektem technologie Mjolnir je detekce jakékoliv tmavé bytosti jednoduše změřením množství kvantové anomálie, kterou ta bytost vyzařuje svými negativními myšlenkami, emocemi a činy. Dalším aspektem technologie Mjolnir je technologie neprodyšného izolování a odstranění

jakékoliv tmavé bytosti z její oblasti a její následné zpracování v souladu s Galaktickým Kodexem. Toto zpracování obvykle probíhá v třídičce na Ganymedu.

Operace Mjolnir jede naplno od listopadu 2017.

V sublunárním prostoru, Síly Světla, patřící ke Galaktické Konfederaci jednoznačným způsobem, který nedává prostor k pochybnostem kontaktují všechny členy různých tmavých frakcí a dávají jim na vybranou buďto přijmout Světlo nebo být přenesen do Galaktického Středu na restrukturalizaci:

https://www.youtube.com/watch?v=wpqPECXn3jM

Tou hlavní frakcí, která dělá problémy v poslední době je tak zvaný Illuminátský Odštěpenecký Komplex (Illuminati Breakawy Complex – IBC). IBC je Chimerou ovládaná negativní frakce, která se oddělila od povrchové Illuminátské sítě a během Archonské invaze v roce 1996 šla do podzemí. Tam is vytvořili svoji vlastní síť podzemních měst propojených vysokorychlostními vlaky. Jejich podzemní síť je nezávislý na podzemní síti US armády (stavěné od 1950 a vyčištěné Hnutím Odporu po roce 2000), nezávislá na podzemní síti Chimery (postavené před 26.000 lety a nyní téměř úplně vyčištěné Hnutím Odporu) a nezávislý na Aghartské podzemní síti (vytvořené před 26.000 let a rozšířené v posledních několika dekádách, když se k síti přidalo Hnutí Odporu):

https://spherebeingalliance.com/blog/transcript-cosmic-disclosure-undersea-bases.html

Pod povrchem se Iluminátský Odštěpenecký Komplex spojil s původními domorodými Drakoniány a Reptiliány a také s Drakoniány a s Reptiliány, kteří vstoupili do tohoto Solárního Systému v letech 1996 – 1999 během poslední Archonské invaze. V roce 2014 byly vrcholové pozice Illuminátského Odštěpeneckého Komplexu převzaty Chimerou. Od roku 1996 IBC vyvíjela svůj vlastní kosmický program, který kooperoval jak s Drakoniánskou flotilou, tak s takzvanou Tmavou flotilou. V současné době je tento tajný vesmírný program se svojí nezanedbatelnou flotilou maskovaných lodí nejsilnější negativní frakcí přítomnou v sublunárním prostoru a je proto hlavním cílem Operace Mjolnir.

V současné době se Iluminátský Odštěpenecký komplex sestává z okolo 200.000 Iluminátů a Drakoniánů, ovládaných Chimerou. IBC má na svědomí většinu zmizelých dětí po roce 2015. Tyto děti používali jako otroky ve svých podzemních základnách:


https://www.icmec.org/press/activities-in-more-than-29-countries-around-the-globe-will-remember-missing-children-on-may-25/

Informace o IBC doposud nemohla být uvolněna, protože by podnikli odplatu a způsobili nepopsatelné utrpení svým rukojmím. Jednou ze součástí operace Mjolnir bylo osvobození naprosté většiny těchto rukojmí Hnutím Odporu, počínaje lednem 2018. Následně tyto rukojmí převzali Plejáďané a odvezli je na zotavení a léčení na jednu planetu v souhvězdí Plejád.

Illuminátský Odštěpenecký Komplex je také zodpovědný za velkou část útoků skalárními a paprskovými zbraněmi na Pracovníky Světla a na Bojovníky Světla, zejména jsou zodpovědni za poslední vlnu útoků, která

začala v listopadu 2017.

Illuminátský Odštěpenecký komplex je také propojený na zhruba 1 milion původních domorodých Reptiliánů, kteří žijí na povrchu, zejména v Africe a v Latinské Americe, ale také na dalších kontinentech a kteří jsou známi jako upíři:


http://qvrc.blogspot.com/
Další vesmírné programy mají nyní sklon se stahovat blíže k povrchu Země na Nízkou Oběžnou Dráhu a je to jejich čištění, které je příčinou viditelných vizuálních efektů právě probíhající války ve vesmíru:

https://solarismodalis.com/solaris-modalis-commentary-photographs-taken-during-hawaii-missile-incident/

V případě té Havajské rakety se jednalo o vermírnou zbraň namířenou na Hawaii, která byla zneškodněna Galaktickou Federací před tím, než vstoupila do atmosféry.

Záhadný satelit ZUMA (USA 280) byl úspěšně vypuštěn na svoji oběžnou dráhu a je zapojený do současné války ve vesmíru. Až do nedávné doby bylo možné sledovat pozici tohoto satelitu zde:

http://www.n2yo.com/satellite/?s=43098

Další ze satelitů, NROL-47, je také zapojený do současné vesmírné války na Nízské Oběžné Dráze LEO:

https://www.nasaspaceflight.com/2018/01/ula-delta-iv-nrol-47-launch-vandenberg/

Tento satelit byl nebo nebyl vyvinutý pozitivní frakcí v rámci Chimerou ovládaného NRO:

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Reconnaissance_Office

NRO je jednou z hlavních organizací,která má za účel udržování karanténního statusu Země a nepřetržité monitorování jakéhokoliv možného zásahu Galaktické Konfederace v rámci oblasti karanténní Země.

Logo mise pro NROL-47 nese nápis “Mali Nunquam Praevelebunt

“, což v překladu z latiny znamená “zlo nikdy nezvítězí” nebo “temnota nikdy nepřetrvá”.
Na tomto obrázku je svatý Jiří jak stíná hlavu draka, který požadoval lidskou oběť:

https://en.wikipedia.org/wiki/Saint_George_and_the_DragonPřevedeno do moderního jazyka to znamená vítězství pozitivního humanoidního druhu nad druhem predátorských Drakoniánů v rámci této poslední fáze Galaktických Válek.

Dnešní aktualizaci zakončíme videem k Operaci Mjolnir, které může mnoho lidí zaujmout:

Připojte se k naší FB skupině:
Prosíme sdílejte odkaz na tento blog:

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě