Přátelé,
jsem v očekávání zítřejší portálové práce, v přípravě a plně koncentrovaná, v naslouchání co Země hovoří. Matka se může zítra více nadechnout vlny světla v přítomnosti našich srdcí, otevřeném vědomí, soustředěné mysli s jasným záměrem tvorby, svobody a lásky napříč všemi a vším.

Konjunkce Jupitera a Pluta nese energii průlomu a má velký potenciál značné změny jak v osobním vývoji tak kolektivním poli, které je v tuto chvíli prorostlé silami manipulace, kontroly a strachu a které pokud nejsme v síle a otevřeném přítomném vědomí nás zasahuje, doslova myslí a hovoří námi každý den. Jsme ve zlomové době manifestace budoucnosti, kde je každý zodpovědným hráčem na hřišti a hrajeme za svůj život a jeho kvalitu, právě se započaly reálné Hunger games!

V pochopení SPOJENÍ se s ostatními dokážeme nasměrovat tvořící božské síly skrze nás správným směrem a být AKTIVNÍ hybnou silou změn, které si přejeme, tak abychom zde mohli dále svobodně žít a vyvíjet se k rozpoznání celé naší pozemské cesty a všech darů a pokladů které nám umožňuje zažít tahle překrásná Matka Země.

Brána 4/5.4. bude další osobní i kolektivní prověrkou síly našeho DUCHA/versus STRACHU.
Zda se chceme napojit na vnitřní paměť duše, která je starší než paměť současného biologického JÁ a začít ji otevírat a poznávat v nekonečné souvislosti fungování.

Už je nejvyšší čas uvidět, že život není BOJ, ale že je darem vzácné LÁSKY, že Země se všemi živými tvory a říšemi je teď domovem našich nebeských duší, které se zde rozhodly potkat, rozpoznat se a probudit skrze sebe další velkolepé pokračování pro celý VESMÍR.

Meditace je projevením bezpodmínečné lásky a NENÍ BOJEM PROTI NIČEMU A NIKOMU! Povedu ji ve službě Matce zemi a životu v síle tvoření.

Nebojím se držet portál přes své srdce v nejhlubším napojení pouze na síly Zdroje, které v sobě obsahují vše potřebné pro náš dokonalý vývoj tady a teď a které rozhodují jakou formou se tvoření bude dál ubírat!

S láskou a důvěrou
Karaimi

Začneme zítra brzy ráno 4:40 link k připojení je na www.karaimi.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě