Každý máme nějaké karmické a emoční zátěže a já vás naučím, jak je jednoduše čistit. Proč? 
Protože současné energie ve Vesmíru nás tlačí do změn a do vyčištění naší karmy a emocí. Kdo s nimi nepracuje, může zažívat tlak na psychiku, ztrátu energie, onemocnění a náhlé úrazy, které jsou tu jen jako varování, že je pořeba něco dořešit a vyčistit, tak abyste dané situace a karmu nemuseli řešit až v další inkarnaci. 
Teprve když na sobě začnete pracovat a uvědomíte si své životní lekce, můžete být opravdu těmi, kdo máte být. Zdravými, šťastnými, ve vhodném partnerském vztahu a se zdroji ke spokojenému životu. Kurz je jednoduchý a zvládne ho každý. Je totiž formou přednahraných videí na Youtube, kde vám vše krok po kroku vysvětluji. Nemusíte nikam jezdit, sami si určíte čas, kdy chcete pracovat. Nemusíte absolvovat desítky drahých kurzů, je tu pomoc, která stojí zlomek toho, co byste kdysi museli investovat. Záměrem mého vyššího já a průvodců je, aby co nejvíce lidí pracovalo na sobě, tak abychom mohli úspěšně vejít do části Vesmíru, kde jsou velmi silné energie, které nás mohou působit problémy, pokud v sobě stále ukrýváme nezpracovanou karmu a traumata.
 
Pro  více informací jděte na  www.kurzprobuzeni.cz.  Prvních 100 uchazečů o kurz má slevu 300 Kč při zadání slevového kódu: cestyksobe. 
 

Motto: „Pokud to nemá být jednoduché, tak to prostě jednoduše nebude…“

S přáním pohodlného života plného lásky, zdraví a zdrojů

Váš Ondřej

www.kurzprobuzeni.cz – on-line kurz
www.dotekzivota.cz – pomoc při onemocněních


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png