Ondřej Suchopár vám ze své denní praxe s klienty přináší On-line kurz „Probuzení“ do zdraví a duševní pohody se zdroji ke spokojenému životu.

Jsem asi jediný člověk na světě, kterému spadl na hlavu strop hotelu Wake Up – Probuď se. Motto hotelu bylo: „You go sleep alone, you wake up with someone else“ – „Jdeš spát sám a probudíš se s někým jiným“. Tahle rána, která mě málem zabila, měla svůj důvod. I díky ní jsem nastoupil cestu poznání a změny životního stylu. Od té doby se hodně změnilo a z vrcholového manažera se stal muž, který má speciální schopnosti a který nalezl sám sebe a cíl svého života – pomáhat ostatním. Nyní jsem dospěl do fáze, kdy dokážu své dary předávat dál, aby si mohlo pomoci více lidí a šířila se láska a zdraví bez omezení.

Za vším je vzorec – naše dětství, dospívání a naše současné chování mají vliv na naše psychické a fyzické zdraví. Společně se v mém kurzu naučíme pár jednoduchých a funkčních technik, které používám při své práci s klienty. Jedině když budete samostatní, dokážete pomoct i svému okolí. Proto je tu upoutávka a rozhovor o tomto kurzu. Každý má právo využít to, co bylo kdysi složité a zdlouhavé. Dnes jde vše snadno a lehce, jen musíte chtít.

Tento kurz je vhodný úplně pro všechny lidi, protože každý máme nějaké emoční a karmické zátěže a v kurzu se naučíte, jak je čistit.

Co společně můžeme vyřešit v mém novém on.line kurzu na www.kurzprobuzeni.cz a  jaké jsou nejčastější potíže klientů v mojí denní praxi na www.dotekzivota.cz ?

• emoční a psychické problémy
• neschopnost najít si vhodný partnerský vztah
• problémy s pohybovým aparátem
• problémy v oblasti ženských pohlavních orgánů a tzv. „přechod“
• neschopnost otěhotnět
• potíže s prostatou
• bolesti beder, bolesti v hrudníku a v oblasti krku a ramen
• setrvávání v nevhodných vztazích
• nedostatek prostředků
• problémy s neustálými „náhodnými“ úrazy a zraněními
• nádorová onemocnění

Při zadání slevového kódu cestyksobe uplatníte slevu na seminář ve výši 300Kč z celkové ceny 2.300Kč. Platí do 31.3.2018.

Motto: „Pokud to nemá být jednoduché, tak to prostě jednoduše nebude…“

S přáním pohodlného života plného lásky, zdraví a zdrojů

Váš Ondřej

www.kurzprobuzeni.cz – on-line kurzy
www.dotekzivota.cz – pomoc při onemocněních
www.ondrejsuchopar.com – transformace


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png