Astrolog a astropsycholog Mgr. Ondřej Habr čte z postavení planet na nebi, jakým zkouškám budeme vystavení do konce roku 2020. Mimo jiné říká, že spolupráce mezi lidmi bude komplikovaná a zaseknou se i některé dobře míněné projekty. Nečekejme, že nám někdo přijde na pomoc. Máme tedy raději odpočívat a přemýšlet, co můžeme, či nemůžeme změnit. Napětí se má částečně rozvolnit zhruba v půlce listopadu, a to, co doposud řešíme, skončí až kolem Vánoc.

Jupiter se Saturnem se spolu chystají do konjunkce, takže se v naší společnosti mnohé změní a přijdou nové pohledy na svět. Přijde konec a začátek nějakého velkého cyklu. Také Advent bude zajímavý – budeme mít pocit, že jsme takový doposud nezažili. Rok 2020 pod nadvládou Luny byl analytický, poznávali jsme, čeho jsme schopní. Šli jsme hodně do svého nitra. Rok 2021, kterému bude vládnout Saturn, bude plný překvapení. Budeme už vědět, o čem je náš život, jaké jsou před námi úkoly, a zaměříme se jen na to, co má smysl.

Mgr. Ondřej Habr, výklad horoskopů a výuka astrologie

tel.: +420 604 638 522

e-mail: Ondrej.Habr@seznam.cz

skype: onhabr


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě