Zdroj: Pixabay.com
Na dnešek jsou aspekty namíchány zajímavě. Merkur bude v sextilu s Uranem, Luna v trigonu se Sluncem a s Neptunem. A Slunce v polosextilu s Venuší.
Co my s tím? Merkursko-uranský aspekt přinese do žaivota rozvoj, posun, pohyb, zajímavosti, inspirace a hry. Zážitky budou důležité pro budoucnost, zkušenosti se budou tvořit hned a na místě. Den bude vhodný pro cesty a studium, pro hledání cest do budoucna.
Trigony Luny do Raka a do Ryb mohou přinést zklidnění. Možná se tak lehce otupí ostří a zklidní požáry. Bude příležitost si uvědomit to, že máme city a můžeme je použít.
Aspekt Slunce s Venuší přichází s nabídkami na tvorbu, na využití nabídek. Budeme chtít být užiteční i vstřícní. Jen ještě nevíme, jak to bude vypadat, co se bude dít a jak to uchopíme.
A ještě bych málem zapomněl na sextil Luny s Plutem. V součtu s předchozími aspekty se dá čekat tlak na city a chuť je i také vyjádřit.
Dnešek obecně bude citový a cituplný. Nemyslím, že všichni na tomto poli budeme úspěšní, ale leckdo z nás bude možná spokojen, vyladění a naladěn. Zvlášť když se nebudou čekat extra velké výkony.
——————-

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě