OM CHANTING

datum 28. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM

OM Chanting je bezplatná skupinová technika, která využívá transformační síly zvuku ÓM k aktivaci sebeharmonizujícího potenciálu účastníků. Tato technika transformuje negativitu v pozitivní energii, pomáhá čistit okolní prostředí a podporuje fyzickou, emoční a duchovní rovnováhu všech zúčastněných.

Láska se má sdílet. Prostřednictvím OM Chantingu se lidé setkávají v místních společenstvích a národech po celém světě, aby sdíleli pozitivní vibrace ÓM a svou lásku k Matce Zemi. V tomto smyslu jsou pravidelné OM Chantingové kruhy nedocenitelným darem pro lidstvo.

Tato technika je přístupná pro všechny věkové skupiny. OM Chanting obvykle trvá jednu hodinu a využívá jedinečnou kombinaci uspořádání účastníků ve dvou soustředných kruzích, kontinuálního zpívání ÓM a přítomnosti organizátora OM Chantingu, který nese požehnání Paramahamsy Vishwanandy. Právě Mistrovo požehnání je to, co umožňuje uvolnění a plnou transformaci negativity v pozitivní energii.OTÁZKA: Mají kruhy OM Chantingu – zejména při úplňku, vliv na ty velké změny jichž jsme dnes svědky, podporuje to tyto změny a má to vliv v globálním měřítku?Paramahamsa Vishwananda: „Ano, velmi … způsobilo to mnoho změn ve světě. Víte, všude tam, kde je OM Chantingový kruh, změní se dokonce i vibrace toho místa. Protože OM Chanting nemá vliv jen na lidi, kteří ho dělají na takovém místě, ale také ovlivňuje lidi, kteří jsou v okolí. A to přece způsobuje mnoho změn, ale stále je ještě mnoho změn třeba. Takže musíme dělat více OM Chantingů. Musí se šířit mnohem více, protože vibrace ÓM je mírumilovná vibrace, a chceme-li mír ve světě, musíme ji šířit. Takže ji šiřte!“

Máte-li nějaké dotazy, můžete mě kontaktovat mailem na adresu [email protected] a já Vám ráda odpovím na vše, co vás v souvislosti s OM CHANTINGEM zajímá.

Více informací

www.bhaktimarga.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico