Zdroj: Pixabay.com

Během závěrečných dnů portálu zatmění, pulzuje kolektivní pole intenzitou. V současné době vstupujeme do silného odporu vytlačení-přitažení, jako je napnutá gumička, těsně před zatměním Slunce tento čtvrtek 10. června. Dny před slunečním zatměním jsou plné napětí, jelikož intenzita stoupá k průlomu. Dosahujeme konečných stupňů roztažení, než se katapultujeme do další kapitoly našich životů.

Zatmění Slunce působí jako prahové body a vytvářejí nové začátky a příležitosti v životě. Když prorazíte starou prahovou hodnotu, získáte přístup k novým dveřím, které jste nikdy předtím neviděli. Váš horizont se rozšiřuje o další životní zkušenosti a osobní růst. Stoupáte výš a výš, za mezní prahy minulosti.

K mocnému „Ohnivému Kruhu“ Zatmění Slunce na Nový Měsíc při 19 ° Blíženců dochází tento čtvrtek 10. června v 8:12 UTC. Prstencové zatmění Slunce bude viditelné z částí severovýchodní Kanady, Grónska a Ruska. Částečné zatmění Slunce se objevuje v severovýchodní Severní Americe, ve většině Evropy a v severní Asii.

Vyskytující se na ose Střelec / Blíženci, Severní Uzel zatmění Slunce zdůrazňuje osud a aktualizaci duše. Představte si, že žijete život inspirovaný a poháněný vtělenou esencí duše! Umožněte, aby ve vás povstaly dary vaší vlastní duše, pulzující živou vášní a účelem. Červnové galaktické brány inspirují hlubší zplnomocnění duší.

Jako hostující Hvězdná Duše jste „obdařeni“ světelnými kódy mistrovství a magnetismu. Přenášíte vyšší vědomí do planetárního pole. Jste dopravcem vibrace Lásky. Během těchto významných galaktických bran máme příležitost zaplavit pole vědomím jednoty. Osazujeme úrodnou zahradu na časové ose Nové Země s našimi „semínky a zárodky“ míru, harmonie a soucitu. Připojte se na zahradní párty a zasaďte svá galaktická semínka JEDNOTY.

Lovingly, Meg Benedicte
Quantum Access®

Copyright (c) 2021 Meg Benedicte * Všechna práva vyhrazena * Tento materiál můžete kopírovat a distribuovat, pokud ho žádným způsobem nezměníte, obsah zůstane kompletní a zahrnete toto upozornění na autorská práva.

Sdíleno v otevřené a láskyplné komunikaci s každou buňkou posvátného těla a znovuobjevování mnoho-rozměrného aspektu vlastní existence,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě