Zdroj: Pixabay.com

Hodila by se vám povzbudivá slova pro aktuální období? Přečtěte si následující báseň a nechte každé slovo na sebe působit svou léčivou energií. Transformujme strach v odvahu.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Asi všichni jsme v tomto období konfrontováni s tématem strachu. Každý na něj reagujeme podle svého nastavení a podle úrovně vědomí ve kterém se nacházíme. Jestliže s našimi strachy kamarádíme a ve svém životě s nimi pracujeme, máme výhodu. V tyto dny v sobě cítím znovuotevření, čištění a léčení strachu mužů a strachu žen. Strach vnitřního muže a strach vnitřní ženy. Není to nic příjemného… Ale po nějakém čase mi přišlo, prostoupilo mě slovo ODVAHA. Odvaha je opakem strachu. Bylo to tak úlevné a jednoduché poznání. A proto jsem s tou nalezenou odvahou napsala tyto řádky a vzala si tak zpět část své vnitřní síly. Strach je jeden z největších zlodějů vnitřní síly.

 

Muž, který je schopný pokleknout,

před ženou s hlavou skloněnou

obdivem,

láskou,

soucitem.

Ten muž své síly dotkne se.

Té síly, co hory přenáší.

Povznáší i odpouští.

Té nejmocnější, co svět světem je.

Její jméno – láska je.

 

Autorka: Helena


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě