Odpočítávání se rozběhlo

datum 5. 3. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Lidé Země, svět se vám rozpadá před očima a vy stále doufáte, že se tento proces nějakým zázrakem zastaví. Stále v mysli nosíte naději, že budete vytrženi z tohoto světa absurdit a budete zachráněni. My ale stále opakujeme, že záchrana přichází zevnitř. Čili od vás samých. Položte si sami sobě jednoduché otázky. Kam až můžou zajít, aby vás zranili a zdeptali? Kam až se dokážete ohnout? Co všechno dokážete obětovat? Toto vše je potřeba znát. A pak teprve přijde rozřešení, pak uvidíte klíč, který vám odemkne bránu k vysvobození. Tato situace tu není proto, aby vás brzdila. Je tu proto, aby vás dovedla k sobě samým. Aby vám ukázala, že vaše společná síla může rozbít všechny zábrany, vše, co vám brání v projevení sebe samých. Vidíme, jak se podvolujete tlakům, které jsou na vás vyvíjeny. Ty se však budou zesilovat a to do té míry, kam až dovolíte. Poté přijde den, kdy se vše rozletí na tisíce střepů. A to bude ten den, kdy se vaše vědomá síla spojí a projeví se ve hmotě.

Lidé Země, je zajímavé pozorovat, jak se v jednotlivých vědomích sváří protiklady, jak se zabarvují emocemi. Je zde tolik projevů lidství a tolik projevů zoufalství a vzdání se. A právě vzdání se a rezignace jsou pro vás tím nejhorším řešením. Buďte stále ochotni pomáhat ostatním a pomozte tím sami sobě. Karty jsou rozdané a cesta vede buď vzhůru anebo klesá do nižší hustoty, kde již není pohyb, nýbrž stagnace a útisk. Mnohé vesmírné bytosti se zájmem sledují vaše počínání. Chápeme vás, ale nerozumíme, proč jste stále v omezení a vědomém klamu a proč jste již dávno nevzali moc těm několika málo bytostem. Neboť oni to na vás hrají. Nemají ve skutečnosti takovou moc, jakou máte vy.

Lidé Země, sami chápete, že zde probíhá válka o lidstvo, o energii. Válka, která může přinést konečné osvobození a úlevu. Také však trvalou zkázu. Je vám pomáháno si tím vším projít. Mnozí se rozhodli, že to vzdají a opět přichází vlna odchodů z této reality. Nedokáží již odolávat tlakům a raději opouští svá těla. Patří však do jiného světa. Vy, kteří zůstáváte, jste si také vybrali. Vybrali jste si veliký úkol, ale bohužel podléháte obavám a strachům. Odpočítávání se rozběhlo. A reality se stále odlučují. Není již tolik možností, které jsou před vámi, ale ještě stále můžete ovlivnit to, kam se váš svět bude ubírat. Uzavřete stavidla, kterými odtéká vaše síla do nesmyslných řešení a vezměte si svou sílu zpět. Jsme s vámi a milujeme vás.

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico