Odmítnutí Boha, sebeprokletí, Kristovy milosti odpuštění

datum 21. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.com
V tomto Slunovratovém čase se více než kdy jindy na Zemi rozlévá Kristovo Vědomí, a tak se hlásí ke zvědomení a propuštění jedno silné téma, které stojí za většinou lidských problémů:
SEBEPROKLETÍ VE FORMĚ ODMÍTNUTÍ A ZAVRŽENÍ BOHA.
Pokud se vám vyplavují témata, s kterými si dlouhodobě nevíte rady, zkuste se zaměřit na to, jak to vlastně máte ve vztahu k Bohu (Zdroji, Existenci,..).
Aktuálně je zde převtělených mnoho duší, které kdysi zastupovaly významné společenské funkce v propojení s Božími záměry. Protože však zažily v těchto životech zradu, křivdu a zklamání, naštvali se na Boha za to, že je neochránil a nezabránil jejich neštěstí.
Zařekli se, že už nikdy nebudou následovat Boží hlas, protože se to nevyplácí, a uvrhli tak na sebe prokletí.
Sebeprokletí se projevuje jako stav bez-moci, kdy člověk s daným tématem nemůže hnout, ať se snaží sebevíc. Jakýkoli druh kletby je vlastně pevný pancýř, postavený z energie strachu a bezmoci.
Když si uvědomíme svou vnitřní sílu lásky - netrestáme sebe, ani druhé za chyby minulosti, umíme se přijmout se vším, čím jsme a čím jsme kdy byli, a chápeme, jaké poučení a příležitosti z našich zkušenosti vyplývají, probudí se v nás pokora, provázená vděčností a dojetím.
To je stav mírumilovného zvnitřnění a uvolnění, v němž se aktivují Kristovy vody milosti. Jedině tato síla sebeuvědomění a odpuštění si dokáže pancýř kletby prolomit.
Pokud je v našem životě nějaká oblast, která je zaseknutá, anebo jsme nedokázali sobě či někomu odpustit, využijme tento čas k tomu, abychom se zbavili zátěží minulosti.
Nyní to jde skrze portál Slunovratu – Kristova Vědomí mnohem snadněji. Stačí se upřímně zaměřit do sebe a ze srdce vyslat přání, ať je očištěn, narovnán a znovuoživen váš milující, přátelský, rovnocenný vztah s Bohem.
INSPIRACE - AKTIVAČNÍ PROHLÁŠENÍ PRO ZNOVUOŽIVENÍ VZTAHU S BOHEM:
TADY A TEĎ SE ROZHODUJI UVOLNIT ZE SVÉHO PODVĚDOMÍ A DNA VEŠKERÉ KLETBY, ZAŘEKNUTÍ A SLIBY, KTERÉ JSEM KDY NA SEBE ČI SVÉ BLÍZKÉ UVRHL/A V DOMNĚNÍ, ŽE SE TÍM ZBAVÍM SVÉHO NEŠTĚSTÍ.
❄️NYNÍ UŽ JASNĚ VÍM A CÍTÍM, ŽE ZKUŠENOST BOLESTI POSLOUŽILA ROZKVĚTU MÉ SÍLY A MOUDROSTI DUŠE. NENÍ CO KOMU VYČÍTAT. POUZE POKLEKNOUT PŘED SEBOU A BOHEM, POUČIT SE, A KVÉST DÁL DO SVÉ PLNOSTI.
❄️DOVOLUJI SI ODPUSTIT ZE SVÉ DNA A PODVĚDOMÍ VEŠKERÉ POTLAČENÉ EMOCE VE VZTAHU K BOHU, NAPŘÍČ VŠEMI ČASY A PROSTORY: LÍTOST, HNĚV, SMUTEK A BEZMOC, POCIT, ŽE MĚ BŮH OPUSTIL ČI ZRADIL. TO VŠE JE JEN VÝPLOD LIDSKÉ MYSLI. BŮH VŽDY BYL A BUDE SE MNOU.
❄️VÍTÁM KRISTA V SOBĚ K ŽIVOTU, AŤ OPĚT PROMLUVÍ JEHO - MÁ BOŽSKÁ SÍLA LÁSKY A MILOSTI, KTERÁ VEŠKERÉ ZÁTĚŽE MINULOSTI ROZPOUŠTÍ.
❄️DOVOLUJI SI PŘIJMOUT SEBE I DRUHÉ V BOLESTI A SMUTKU. VÍM, ŽE KAŽDÝ JEDNÁ NEJLÉPE, JAK DOKÁŽE, A PROTO SPALUJI POCITY VINY V PLAMENI VEČNÉHO BOŽÍHO OHNĚ.
❄️DĚKUJI TI, BOŽE, MŮJ PRVOTNÍ OTČE, MÁ PRVOTNÍ MATKO, ZA TVOU HŘEJIVOU, MILUJÍCÍ NÁRUČ. DÍKY TOBĚ SE PŘIJÍMÁM TAKOVÝ/Á, JAKÝ/Á JSEM, AŤ UŽ PROŽÍVÁM COKOLI.
❄️ODDĚLUJI SE ZCELA OD ILUZE VINY, TAK, JAK SE ODDĚLUJE ZRNO OD PLÉV SILOU KRISTOVA VĚDOMÍ.
❄️DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI.
S láskou,
Anthea Réa

Zdroj: www.facebook.com/VeSvetleVedomi/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico