Zdroj: Pixabay.com
Jaká část vás posuzuje, co je negativní a co negativní není? Co vše vás ovlivňuje v jemněhmotných tělech skrze pojem NEGATIVITA?
Z ÚROVNĚ MOJÍ DUŠE, Z ÚROVNĚ MÉHO MULTIDIMENZIONÁLNÍHO JÁ, ZE VŠECH MÝCH JEMNĚHMOTNÝCH TĚL, Z ÚROVNĚ VŠECH MÝCH VLÁKEN DNA, Z ÚROVNĚ BUNĚČNÉ PAMĚTI MÉHO FYZICKÉHO TĚLA UVOLŇUJI, PROPOUŠTÍM A OD-POUŠTÍM VŠECHNA PŘESVĚDČENÍ DUŠE, MYSLI I TĚLA, KTERÉ MĚ DOSUD UDRŽOVALY V POKŘIVENÉM VNÍMÁNÍ NEGATIVITY A UMOŽŇUJI SI TÍMTO VYSTOUPIT Z BLUDNÉHO KRUHU POSUZOVÁNÍ A HODNOCENÍ NEGATIVITY.
Z ÚROVNĚ MÉHO MULTIDIMENZIONÁLNÍHO JÁ SI UMOŽŇUJI VYSTOUPIT ZCELA Z BLUDNÉHO KRUHU DUÁLNÍ HRY NAPŘÍČ ČASOPROSTOREM DO MOMENTU TADY A TEĎ A PŘIJMOUT TAK NEGATIVITU JAKO NEPŘÍTOMNOST PRVOTNÍHO SVĚTLA BOŽSTVÍ VE MNĚ.
NOVÝM POHLEDEM A PŘIJETÍM JAKÉKOLIV NEGATIVITY ROZPOUŠTÍM JAKÝKOLIV ODPOR A JAKÉKOLIV LPĚNÍ A Z TOHO I NÁSLEDNĚ PROŽÍVANOU BOLEST A UTRPENÍ.
………………………………………………………………………………………………………………………
CÍTÍM-LI ODPOR V MÉM BYTÍ VŮČI ČEMUKOLIV, CO VNÍMÁM JAKO NEGATIVNÍ, JSEM STÁLE SOUČÁSTÍ DUÁLNÍ HRY MATRIXOVÉHO SVĚTA.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě