Odevzdání se duchu Krista

datum 22. 10. 2020
Zdroj: Pixabay.com
Vážení, Milovaní, buďte ze srdce vítáni. Jak vidíte, jsem zpět na svém blogu. Začínám novou kapitolu ve zcela jiných energiích i přesto, že jsem součástí úzkosti a potíží jiných lidí, beru to jako zkušenost, která slouží k uvědomění, abych se vrátila do své podstaty Krista. To může udělat každý.
Souběžně s tím, co se odehrává v kolektivu, byla ukončena práce s kalendářem, abych se zcela soustředila na svůj život, protože proto jsem tu. Začínám po mnoha zkušenostech a dalším osvobození novou kapitolu své přítomnosti, má to své důvody, a tak srdečně vítejte v tomto prostoru Světla a Lásky.

Zdroj: Gloriamagenta.blogspot.com

Jak víte, sjednocujeme docela extrémní polarity, děláme to přes své tělo a svůj život. Všechno, co zažíváme, jsme si my sami před inkarnací zvolili. Ani jeden člověk ani jedna zkušenost není náhoda. Jakmile se sjednotíme s negativním zážitkem, aktualizujeme sami sebe tímto sjednocováním polarit, vzestupujeme z nižších úrovní bytí, myšlení a chování. Mnoho lidí odmítá integraci polarity. Mnoho lidí zažívá těžké období a stejně tak i moje cesta je cesta mnoha překážek. Jsme neustále zneužíváni, využíváni a používáni.
Aby se zcela vyléčily moje traumatické zážitky s otcem z mého dětství, musela jsem nyní projít okolnostmi, které vyplavily na povrch dávno zapomenuté a v těle uložené bolesti. Sjednotit, uzdravit a osvobodit se. Nemám žádnou karmu z minulých životů, ale jako dobrovolník jsem sestoupila do velké temnoty a zvolila si narodit se do rodičovského vztahu bez Lásky, kde otec udusával moji tvořivost. Když se setkáte s vyprávěním z některých dobrovolníků, zážitky z dětství je neuvěřitelně děsivé vyprávění. Přes náš osobní život osvobozujeme patriarchální šikanu. Jak jsem psala, vybrali jsme si velmi těžký lidský život. Je-li něco uvnitř nás velmi bolestné, dlouho trvá, než se vše sjednotí do neutrality a cítíme to v těle jako již vyléčené. Nelze nic falešně předstírat jako nelze předstírat Lásku ve vztahu dvou lidí.
Každý den prožívám nové a nové zážitky na cestě osvobození Krista. Každý den se cítím velmi obohacena zkušenostmi z mého lidského života. Učím se, studuji a poznávám lidskou psychiku. To považuji za vysoce obohacující. Lidé opomíjí skutečnost, že jejich těla jsou součástí přírodního designu, jsou stejně divocí a volní jako divoká zvířata.
Můj Duch, tělo i duše touží žít co nejvíce organickým životem. Je pravda, že součástí cesty je poznávání vlastní temné stránky. Jak jsem psala minulý týden. Moje práce bude mít nyní vyšší charakter, a tak budu sdílet jen to, co skutečně vychází jen z mé osobní cesty ztělesnění Krista, mého Ducha a esence mé duše. Z minulosti známe, že život Mistra, je vyšší služba. Zatímco jsem od roku 2011 až doposud sdílela práci jiných autorů, překlady, tato vibrace se mnou již nerezonuje. Milovala jsem stejně jako mnozí z vás tyto posvátné vzkazy moudrých předků a bytostí z nefyzických sér.  Cokoliv jsem vytvářela od roku 2011, bylo a je čisté tvoření. Pro svoji obživu nepoužívám podvodně vydělané peníze.
Všichni musíme dělat nové kroky do neznáma se zavázanýma očima, aniž bychom věděli, co bude za týden. Lidé se musí naučit žít uvnitř sebe. Kristus žije uvnitř.
Jako členové Rodiny Elohim kotvíme na přesně daných místech planety stále čistější Světlo tím, jak měníme své bytí v souladu s navyšujícími se frekvencemi, tak vytváříme a vzestupujeme do vyšších frekvenčních pásem, a tím pomáháme vytvářet vyšší dimenzionální reality bytí života pro lidskou rodinu. Držíme Světlo uprostřed zvyšujícího chaosu. Země si sama zvolila Vzestup a je jí naprosto jedno, jestli někdo odmítá otevřít srdce a spoluvytvářet s ní nové bytí, nebo ne.
Toužím zažívat život jako nevinné Božské Dítě, protože to je skutečná pravdivá dlouho skrývaná podstata života každé lidské bytosti. Mým účelem není zapojovat se do nějakých partnerských vztahů nebo přátelských vztahů. Mám velmi ráda svůj soukromý život. Nehodlám se účastnit žádných setkání ani rozhovorů. Někteří si nesprávně vykládají moji přítomnost. Nežiji běžný lidský život. V kontextu celého Stvoření, je to vysoce unikátní koncept, kotvíme šablony nového lidského galaktického člověka. Jsme sledováni vyššími sférami a i oni se učí od nás.
Lidé jsou vtahováni do velkých světových diskuzí, místo, aby žili svoji realitu, svůj život. Mnoho lidí stále mylně chápe život Krista. Kristus je život v jednoduchosti, je to velmi obyčejný život. Duch Krista žije neustále uvnitř. Když jsem v lese, objímám a pozoruji velké mohutné stromy, jsou to vysoce inteligentní bytosti a to je moje esence. Divoký svobodný Duch. Kristus je umožňování životu procházet skrze nás. Poznávat sebe. Jsem někdy velmi překvapena, kde se bere moje sebevědomá odvaha a statečnost.
Mnoho dobrovolníků před námi se bálo jít do takové hloubky jako my a pustit se. Drželi si stále nějaký záložní plán. To nefunguje. My se učíme používat svoji individualitu, jedinečnost, sílu a velkou důvěru. V roce 2011 jsem ze dne na den opustila práci, když jsem se chtěla vrátit, protože mi došly peníze, nikde mě nezaměstnali. Musela jsem důvěřovat svému srdci, že jdu správnou cestou, a že se nikdy nevzdám. Roky jsem žila a stále žiji svým způsobem poustevnický život, ačkoliv mám rodinu, jsme spolu často, prožíváme nádherné milující vztahy, potřebuji velký klid, svobodu, tvořit a každý den rozmlouvat s Duchem lesa a stromů.
Vidím, jak se lidé začínají bát co bude, čím se budou živit, kde vezmou peníze na živobytí. Víte, v čem je tajemství úspěchu žít plnohodnotný život? Pustit se jistot a strachů. Jít cestou Krista je schopen naprosto každý, jestliže přestanete být pasivní.
Chtěla bych poděkovat nádherným duším, čistým bytostem, které mě podporují a drží s tak velkou bezpodmínečnou čistou Láskou a podporou. Často pláču vděčností, protože je to tak vzácné a výjimečné, abych zde mohla být. Příroda nám neplatí za práci, kterou zde děláme. Chci vám, nádherných Světleným bytostem pogratulovat a poděkovat za vaše zářivé Světlo, za čisté ryzí přátelství, srdce plné Lásky a za podporu, bez které by to bylo pro mě hodně těžké. Existuje zde o Vzestupu mnoho informací a svobodná vůle je to, co umožňuje vybírat si ty, které se lidé domnívají, že je dovedou k fyzickému Vzestupu. Ať vás síla doprovází. Děkuji za vaši odvahu a statečnost být hledačem pravdy. Se srdcem naplněným čistou Láskou.
Gloria Magenta 🌷
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico