Mé pozvání dnes přijala ostravská psycholožka Mgr. Tereza Šimečková, která pracuje jako poradkyně a terapeutka rodičů dětí s poruchami autistického spektra. Působí také jako psycholožka a psychosomatička na soukromé klinice zdraví v Ostravě.

Spolu jsme pro vás natočili velmi emotivní osobní povídání o jejím příběhu, o její obrovské životní proměně z životního dna až na hladinu nového zdraví s Slunce.

Tereza se už od malička potýkala s nepřekonatelným strašákem – s atopickým ekzémem, o kterém se dozvěděla, že jej bude mít až do smrti se vším, co k tomu patří, a že na tom bude už jen stále hůř. Tento strašák, posilovaný navíc nesmyslnými postupy oficiální medicíny a autoritami bílých plášťů postupně ovládl každou část jejího těla a podmanil si každou část jejího každodenního života. Život se stal neúnosný a nezvladatelný. Mladý člověk odsouzený k trvalému utrpení. Mladá žena ve vězení vlastního těla, které ji zrazovalo každý den. A ona jej také. Nešlo vyhrát ani vyjít z vězení.

V době největšího vrcholu se Tereza dostala dokonce do terminálního stádia nemoci, kdy ji hrozily trvalé následky nejhoršího kalibru vč. nemožnosti mít děti. A tehdy to přišlo … na dovolené .. na Maltě .. stalo se tam “To” ..

 

https://marekscotka.cz/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě