Od 17. do 19. října se Slunce zarovná s hvězdou Arcturus, která otevírá Bránu Arcturus

views 1 394 datum 17. 10. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Od 17. do 19. října se Slunce zarovná s hvězdou Arcturus, která otevírá Bránu Arcturus. Toto je čas vysokofrekvenční energie, kde můžeme využít léčivých vlastností lásky a hojnosti a přijímat galaktické stahování s větší lehkostí.

17.- 19. ŘÍJNA - BRÁNA ARCTURUS

Naše Slunce se 17. října každoročně srovnává s jednou z nejjasnějších hvězd na noční obloze Arcturus. Jak se naše Slunce dostává do souladu s Arcturusem, jsme schopni splynout s jeho energií a přijímat jeho neuvěřitelné frekvence na Zemi. Tuto Bránu arkturiánské energie bychom v sobě měli pocítit od 15. do 19 října. Mám několik pohledů, o které se s vámi mohu podělit ohledně této Brány Arcturus. Nejprve ale něco málo o Arcturu:

Arcturus je asi 25krát větší než naše Slunce a nachází se severně od nebeského rovníku. Můžete vidět, jak jasně září z obou polokoulí a má výrazný oranžovo-červený odstín.

Acturus jako jasně zářící hvězda upoutal pozornost našich dávných předků. O Arcturu bylo sdíleno mnoho mýtů a legend. Byl používán jako vůdčí hvězda pro ty, kteří se vydali na dlouhou cestu přes moře. V západní astrologii je Arcturus považován za šťastnou hvězdu, která v sobě nese energii prosperity a odhodlání. Znamená to, že budeme -li tvrdě pracovat a budeme -li ve svém úsilí poctiví a snaživý, budeme spravedlivě odměněni. Ve védské astrologii je Arcturus známý jako Swati, což znamená „Velmi Prospěšný“. Edgar Cayce, slavný psychik a prorok, také přivedl informace z hvězdy Arcturus a řekl, že je domovem vysoce pokročilé mimozemské rasy. Další media a mystici také získali informace od této hvězdy. Na Zemi jsou také arkturiánská hvězdná semínka, která sestoupila z Arctura a cítí silné spojení s touto hvězdou.

I když nejsem Arkturianské hvězdné semínko, bylo mi řečeno, že jsem strávil nějaký čas s Arkturiány.

Ze všech galaktických bytostí, se kterými jsem byl v kontaktu, cítím nejbližší spojení s Acrturiány.

Obdržel jsem několik zpráv, které s vámi sdílím zde:

Jak se Slunce zarovnává s Arcturusem, jsme schopni přijímat jeho světelné kódy přímo na planetu a přímo do našich těl.

Tyto světelné kódy budou nejlépe vstupovat ze středu našich zad, za srdeční čakrou. Od 15. října do 19. října věnujte čas meditaci nad touto oblastí svého těla.

Vizualizujte si proudy světla vstupující do střední části zad. Pociťte toto krásné světlo, které vám zvedne náladu a pozve více radosti do každé buňky vašeho těla.

Arkturiáni jsou veselé bytosti. Připomínají nám, abychom nebrali život tak vážně a pamatovali si, že to všechno je součástí mnohem větší „hry“.

Zatímco život nám připadá tak skutečný a tak vážný, když ho žijeme, věci nejsou tak, jak se zdají. Ve skutečnosti naše omezené schopnosti znamenají, že nám tolik chybí. Vidíme jen část detailů, takže se nesmíme příliš připoutat k tomu, co vidíme, slyšíme a cítíme.

Arkturiáni jsou neuvěřitelně jemné a milující bytosti, neznají nenávist jako lidé.

Když se naše Slunce spojí s arkturiánskou energií, můžeme si všichni připomenout, že naše schopnost milovat je mnohem větší než naše schopnost nenávidět.

Nenávidět je snadné, ale v lásce nacházíme skutečnou odvahu a sílu. Naučit se milovat sebe, milovat se navzájem a milovat ty, kteří nám ublížili, nás přivede k nové moci.

ZDROJ: Forever Conscious

Sdíleno v naladění na frekvenci andělů a vibraci otevřenosti ke všem galaktickým přátelům,

Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021