Očkování – otázky a odpovědi s Kryonem Z Léčivé středy 14. dubna

datum 9. 8. 2021
Zdroj: Pixxabay.com

Instrukce od Kryona ohledně vakcín – vůbec nejde o to, zda se nechat nebo nenechat očkovat, ale souvisí to s vaší situací. Je to mnohem silnější.

1. skupina Jste znepokojeni ohledně toho, co máte dělat a chystáte se nechat očkovat Kryon říká: Když se necháváte očkovat, řekněte sami sobě:

Nechť se nic nevhodného nestane součástí nebo nezmění mou posvátnou biologii. Poslouchej, biologie mého těla – zachyť pouze ty dobré věci a vyzařuj věci, které jsou krásné. Vyzařuj věci, které odrážejí mou velkolepost coby součást božského stvořitele/tvůrce.“

To Kryon říká. Hovořte k té látce, zatímco vstupuje do vašeho těla. „Nechť se mne nedotkne nic, co není velkolepé.“

Věříte tomu, že toto dokážeme nebo ne? Věříte, že myšlenky mohou skutečně změnit, co se stane, když do vás tato látka vstoupí?

2. skupina: Už jste naočkovaní a nyní jste znepokojeni.

Kryon: Řekněte totéž: „Nechť nic nevhodného není součástí mé posvátné biologie. Zachyť dobré věci a eliminuj ty věci, které nezrcadlí mou velkolepost coby součást božského tvůrce.“

3. skupina: Ti, kteří se rozhodli nepřijmout vakcínu.

Kryon: Máte úplnou a naprostou kontrolu nad tím, co vstupuje do vašeho těla. Toto bylo dokázáno stále dokola. Věříte tomu, co vás učíte nebo ne? Pokud jste očkováním neprošli, řekněte: „Oslavuji, že vytváříme imunitní systém, který bude zrcadlit mou velkolepost coby součást božského stvořitele. Posílím svůj imunitní systém a budu zrcadlit svou vlastní velkolepost.“

(Pozn. překl.: Ještě je skupina 4, o které Kryon nehovoří – alespoň ne v tomto úryvku. Ti, kteří se rozhodli nechat očkovat ze svého vlastního důvodu a znepokojeni nejsou – i vy oslavte svou biologii a své vlastní tělo, protože už víte, že je natolik moudré, že zrcadlí vaši velkolepost a vždy vstřebá pouze to, co je pro vás přínosem a co vám pomáhá více a více vzkvétat. Ať už jde o cokoli – očkování, stravu nebo třeba energie. A to rozhodně stojí za oslavu a vyjádření vděčnosti.)

Toto je to, co učí Kryon. Ať už přijmete vakcínu nebo ne, to je zcela a naprosto vaším svobodným rozhodnutím. Rozhodněte se na základě vlastních myšlenek, pocitů a svého výzkumu.

Bez ohledu na to, co ohledně vakcíny cítíte, prosím buďte laskaví k ostatním a respektujte jejich vlastní rozhodnutí.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

.

Další zprávy a informace od Kryona, Leeho Carrolla i českého překladatelského Kryonova týmu naleznete na naší facebookové stránce KRYON česky Budeme rádi, když se k nám připojíte.

Kryonovy knihy

O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Leeho Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico