Celou sérii Oáza Jednoty můžete shlédnout na webu Stargate Academy, ale se svolením Jules jsem pro vás nachystala záznam tohoto dne, abyste mohli „ochutnat“ i pokud jste se zatím nepřihlásili. Připomínám, že u Oázy Jednoty se můžete rozhodnout, zda chcete variantu zdarma či v ceně 11 USD či 33 USD. Rozdíl v obsahu není žádný – dostanete přístup ke všem záznamům i v případě, že si zvolíte zhlédnutí zdarma! Je to jen varianta pro ty, kdo chtějí a mohou přispět na další práci týmu Stargate.

K Oáze jednoty se můžete přihlásit zde a sledovat ji svým vlastním tempem (denně vám bude chodit připomínka do mailu, ale jednotlivá vysílání můžete shlédnout kdykoli a zůstanou ve vaší knihovně na Stargate Academy po celou dobu trvání Stargate):

https://www.thestargateexperienceacademy.com/czech-an-oasis-of-oneness

Marie Kucharova YT :

https://www.youtube.com/channel/UCttvCPYpDCsdHQxXmEggnGw


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě