Mám jen velmi omezené možnosti připojení k internetu, rovněž připojení do sítě el. proudu. Jsem moc rád, že se mohu přesto o tyto mé zkušenosti, spontánně dělit. Před pár měsíci jsem se vydal na cestu „k sebe sama“ a svojí podstatě. Velmi se také omlouvám všem, kteří se registrovali na předešlé verzi webu a nedostali žádnou odpověď.

 

Rovněž bych rád poděkoval Heleně Jedličkové za nesmírně krásné dopisy plné podpory a souznění. Také děkuji Martinu Šimoníkovi za zapůjčení notebooku na cestu. Děkuji rovněž všem za dosavadní přízeň a podporu. Vážím si každého dopisu, kterých denně dostávám velkou spoustu a tak se i omlouvám, že odepisuji vždy s velkým zpožděním.

V tomto období u mne dochází k procesu, do kterého se pomalu, ale jistě, blíží celá lidská civilizace. Dochází u mne ke kompletní metamorfóze fyzické tkáně, dochází u mne k rapidnímu zvyšování vibračního stavu, rovněž ke zvyšování úrovně mého vědomí. Mění se mi všechny tělesné režimy, intuice je u mne rozvinutá natolik, že ji mohu zcela prakticky používat v mém životě. Daří se mi také vidět věci „dopředu“, ale pouští mne to jen tam, co je pro mne skutečně důležité. Míra napojení na Univerzální kolektivní vědomí se každý den zvyšuje, synchronicita se stala součástí mého života. Rovněž se u mne několikrát, zcela spontánně, projevily siddhi , super-přírodní síly, proces je zatím nahodilý, nedokážu jej řídit, ale věřím, že postupem času to bude možné také.

 

Jsme všichni skutečně krásné a velkolepé bytosti. Není snad už tajemstvím, že skutečný Stvořitel jsme my sami. Není tam někde „na obláčku“, je uvnitř nás. Obrovská manipulace s našim vědomím, ze strany skutečně vládnoucích skupin, či nejrůznějších ideologických a náboženských směrů a sekt, již naštěstí končí. Obsahujeme celou podstatu Stvořitele, jen je problém v tom, že je to zatím neprojevené – spící a nevědomé. Tak, jak nyní poroste vědomí každého z nás, bude sílit a sílit napojení na Univerzální kolektivní vědomí národa, postupně se každý budeme probouzet. Je to velmi intenzivní zážitek, ale ať chceme nebo nechceme, je to tady a je to doslova další „evoluční“ krok planety Země, a tato změna se týká i změny vibračního stavu celého, nám známého vesmíru.

 

První projevy skutečného vzestupu jsem zaznamenal v květnu roku 2012, ikdyž se o tuto problematiku zajímám mnoho mnoho let. Tehdy jsem byl aktivním blogerem na blogu iDNES, byl jsem však doslova katapultován k vytvoření vlastních stránek http://www.3d5d.cz/. Tvořím je ve velmi skromných podmínkách, ale existují, jsou tady především pro vás, kteří mohou zažívat podobné pocity a vše, o čem budu postupně psát a již píšu, na mém blogu a na těchto stránkách, nyní na sobě prožívám.

 

Kde jsem vzal vaši emailovou adresu ? Udělal jsem si přehled všech emailových adres a zjistil jsem, že obsahuje mnohdy velké poklady na vás všechny, se kterými jsem doposud aktivněji nekomunikoval. Uznávám za vhodné se s vámi všemi rozdělit o proces, jež nyní aktivně prožívám. :-). Snad to vadit nebude :-). Pravděpodobně si na mne řada z vás již nevzpomene, poslední roky jsem byl spíše sám se sebou, studoval jsem artefakty a důležité historické zdroje k tomu, abych se ujistil, že to, co prožívám, není něco nahodilého anebo to, co mohlo přijít náhodou.

 

Ano, planeta Země a to co vidíte nyní kolem sebe, se jmenuje: „Proces vzestupu planety Země do vyšší vibračního stavu z 3D do 5D úrovně vědomí.“

Tento stav byl očekávaný mnohými civilizacemi, urychlil se koncem roku 2012. Sociální nepokoje, jakýsi vnitřní neklid, spory v rodinách, rozpadání vztahů, spory na nejvyšších politických postech, to je jedním slovem ZMĚNA. Ano, souvisí to právě s tímto procesem vzestupu planety Země. Planeta Země se brzy skutečně narodí ve své celé nádheře a lidské bytosti bude velmi potřebovat jako „porodníky“ v tomto procesu. Je to všechno již velmi velmi blízko.

 

Webové stránky jsem vytvořil právě pro možnost sdílení pocitů a vnímání, které můžeme každý mít velmi rozdílné, jakoby „něco nebylo v pořádku“. Vše je v pořádku, jen my, lidské bytosti, se ladíme na vyšší vibrační stav, do kterého nyní směřujeme. Pro ty z vás, kteří budou mít chuť a zájem se o své vnímání rozdělit s ostatními, jsem vytvořil prostor, kde se bez obav, můžete v diskuzích otevřít bez toho, aby vás tam kdokoliv napadl, že je to nesmysl, že nic takového neprobíhá, že je to jen subjektivní pocit a nějaké mámení. Otevřít se však, bude jedna z nejdůležitějších věcí, kterou projdou všichni lidé na této planetě. Sdílení lokálního vědomí s kolektivním vědomím Univerza je nyní skutečně na pořadu dnů na celém světě. Zatím se ho snažíme v sobě potlačovat, ale všechno je již v procesu..

 

Pokud budete mít někdy čásek podívat se na mé stránky, na které vás všechny srdečně tímto zvu, budu velmi šťastný. Pokud se někteří z vás rozdělí s ostatními, budu ještě šťastnější. Těm, kteří najdou odvahu jít těmto nádherným změnám naší celé fyzické reality naproti, nabízím na webu pomocnou ruku J.

 

Přeji tímto všem, kterým jsem tento email měl tu čest poslat, aby důvěřovali sobě a nyní svému vlastnímu vnímání. To je vlastně to nejdůležitější. Žít v přítomném okamžiku, právě TEĎ!. Pokud máte jakékoliv nutkání, cokoliv nyní udělat ve svém životě, udělejte to. Tímto způsobem se napojujete na samotnou fázi vzestupu celé planety Země a celé společnosti. Přeji rovněž každému poznání toho, kým ve skutečnosti je, rovněž přeji odvahu k tomuto kroku, protože té budeme všichni potřebovat nejvíce. Všechno ostatní poté přijde samo, tedy zdraví, dostatek a štěstí a láska zavládnou v celé společnosti.

 

S láskou

Milan Nový

www.3d5d.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png