O co se zvýší energie, o to se zboří či přemění vše na iluzi postavené

datum 10. 7. 2022

Tento článek je zase jeden z těch, kde k vám mluvím trochu v jiné rovině, než ve které píšu články přístupné všem.

Ale cítím, že se mám o to podělit a právě takto.

Před asi 2 lety jsem věděla, že zhruba do konce jara roku 2022 se mám zbavit plošně všech strachů. Přišlo mi to jako science fiction, protože jako každý jich mám moře.

Je konec června roku 2022 a já můžu říct, že s těmi strachy je to se mnou skutečně jinak. Netroufla bych si říct, že u mě zmizely všechny strachy, ale skutečně plošně ty strachy dostaly na prdel.

Špatně se mi to popisuje, ale je to něco podobného, jako bychom se já a můj život zvedli o patro, o několik schodů. A tím vyzvednutím se jakoby něco z toho původního života udrželo nebo stále drží a něco propadlo a zůstalo v tom předchozím patře, které jsem obývala. A stejně tak i strachy. Většina v důsledku toho mého jakože vyzvednutí (nebo jak to říct) zůstala pode mnou a jen malinká část se ještě ocáskem drží i v tom novém patře, kam jsem vystoupila. A ten ocásek se týká mých některých velmi hlubokých strachů. Cítím je, když mi je něco v životě připomene, avšak je to spíš nádech nebo spíš příchuť toho strachu, který důvěrně znám. Už mě nejenže neparalizuje, což se dělo před lety, ale ani nevystraší natolik, abych si záhy neuvědomila, o co jde a nezklidnila se uvnitř. A velmi úzce to souvisí i s časem, kdy vznikla nová služba „Trénink mysli“, kde k tomu vedu ty, kteří se ke mně přivedou.

A stalo se to postupně, ale jakoby samo a plošně v rámci cca 2 měsíců (když pominu celý ten vývoj před tím).

Před těmi 2 roky mimo to, že mi přišla tato pro mě tehdy science fiction informace, mi přišlo ještě dovysvětlení. A sice, že toto se stane moře lidem po celém světě do konce jara roku 2022. Tím výrazem „moře lidí“ mám na mysli pár stovek tisíc lidí, což je hodně, avšak současně hrstka z celkového počtu lidí na Zemi.

A nenechte se mýlit. Nejedná se o žádné vyvolené. Jen pouze v těchto sériích oblečků (duších) to jedno a to samé Vědomí začalo nejdříve svoji pouť na Zemi v příčině a důsledku – karmě. A nyní tyto duše (oblečky jednoho Vědomí, které je ve všech) ukončují svojí pouť v rovině karmy (příčiny a důsledku), vystupují z ní a to množstvím odžitého a vstupují do dharmy. Ti, co mezi ně zatím nepatří, nejsou horší, nejsou jiní než ti, kteří z karmy vystupují, jen vstoupili do kola karmy (příčiny a důsledku) později. A všichni postupují třídu po třídě jako ve škole. Vývoj nelze přeskočit a všichni procházíme vším, tím samým, byť to má pro oči navenek mnohdy velmi rozličné podoby. Avšak jsou to stejné lekce odpovídající vždy výši dané třídy, tak jako ve škole.

Ale proč o tom všem mluvím… V souvislosti s tím, že se mi dostala ta shora zmíněná informace, že do konce jara 2022 se zbavím plošně strachů a že nejen já, ale i moře dalších, jsem jasně vnímala ten zlom, který tím nastane. V důsledku tohoto posunu mnohých = v důsledku toho složení těch „závěrečných zkoušek“ mnohých se do kolektivní energie vylije velké množství světla (lásky). Prosím nevnímejte to nikterak sluníčkářky. Je to jen jiné vyjádření pro velké navýšení kolektivní energie. Jelikož tu kolektivní energii tvoříme všichni společně a to prostým průměrem energií nás všech jako jednotlivců. No a když dojde k výraznému navýšení energie u mnohých jednotlivců, navýší se i kolektivní energie.

Jenže co to znamená…?

Někdo by si mohl říct, že když teda se zvedlo výrazně kolektivní vědomí, tak že se to projeví v tom, že výrazně přibyde příjemných událostí na Zemi.

Jenže to je uvažování v dualitě. Více světla (zvýšená energie kolektivního vědomí) totiž znamená méně iluze a více skutečnosti a tedy méně destrukce a více konstrukce.

Což se vně může projevit různě, avšak můžeme si být jisti, že se výrazně zboří ve světě iluze a přibude skutečnosti. Jinými slovy, výrazný kus iluze padne = výrazný kus toho, co bylo na destrukci postaveno se zboří, aby mohlo být nově ve větší skutečnosti a konstrukci postaveno. Anebo druhá varianta, že to iluzorní (destruktivní) se nějakým způsobem promění, aby odpovídalo větší skutečnosti (větší konstrukci).

A k tomu projevení toho zmíněného výrazného navýšení energie ještě podle mě nedošlo. Ale je mi jasné, že se ten narůst světla nějak projeví ve zmenšení nějaké iluze a nastolení větší skutečnosti – ať už v odhalení nějaké velké iluze na kolektivní rovině, nebo v pádu či přeměně něčeho na iluzi postaveného.

Tak se nechme překvapit. Sdílím to s vámi, jelikož vnímám, že v řádu max měsíců se to projeví a třeba to z pohledu člověka nebude příjemné. Ale vy, kdo jste schopni, zachovejte klid v sobě. „Jen“ se projevuje světlo, nárůst vědomí a proto se ve světě umenšuje iluze, ať už jejím dalším odhalením anebo zborcením či přeměnou toho, co bylo na iluzi postavené a narovnání toho do větší skutečnosti.

S láskou Peťa

Zdroj: www.jinypristup.cz/clanek

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico