O Božím daru: O lásce s dvojplamenem

datum 6. 7. 2018

Tento článek je určen pro ty, kteří už vědí, co znamená žít a nežít ve vztahu s Dvojplamenem.

Víme, že tato Bohem požehnaná cesta s Dvojplamenem je náročná pro všechny, protože vztah s DP se sice cití velmi jedinečně,  ale skutečně DP nelze jen tak vypustit a zapomenout, je v srdci stále, kamkoliv se hneme… někdy se ani nehneme, jen když musíme… jen prožíváme to teplo a to zahřáte srdce, naplněné láskou.

Kdo je v pokročilém stádiu poznání a probuzený ví, že ta láska má být směřována hlavně k sobě, a k tomu DP zcela bezpodmínečně mít pro něj otevřené srdce a posílat mu lásku bez toho svírajícího pocitu vlastníctví.

Ani nemůžeme DP vlastnit, je na své cestě k poznání či k probuzení, a zde už taktiky klasické lásky nemají vůbec prostor. A dokud se je snažíme praktikovat, DP se bude víc a víc vzdalovat. Kdo se ještě zcela neprobudil, stále se zabývá tou hlubokou láskou k DP, a nechápe, proč DP utíká. Je to jasné: utíká, protože chce - musí být svobodný a svůj… Vy časem pochopíte už ve stavu zoufalství, že začít se zabývat sebou a svoji sebeláskou je ta jediná plnohodnotná cesta, jak žít v radosti, a přestat se trápit kvůli DP. Vaše já vás tak naplní, a zjistíte, jak moc vaše duše a tělo potřebují péči a lásku od vás, že se sami se sebou uspokojíte.

DP vám bude chybět fyzicky, ale během růstu duše, svého vlastního já budete vědět, že ještě nejste hotovi, ve svém poznání sebe, abyste byli schopni přijmout bezpodmínečně jeho… a on přijde, až vy se zcela probudíte a začnete žít v kráse a svobodě svého já. To je ideální stav, kdy se dva spojí na stejné energetické rovině. Pak je ta horší varianta -  on nevyzraje, nepřijde, ale věřme stále v happy endy Vesmíru.

Často se mě v konzultacích ptáte, co dělat, když on /ona nekomunikuje? Je to hodně těžké, ale přijměte ho/ji… a posílejte láskyplné energie a víc neřešte. Ona/on cíti vaši lásku bez pout, co a jak cítíte o tom mluvíte telepaticky, odpustíte mu-ji a opustíte zranění, které se mezi vás nebo vám do-stalo. Už je na čase odpustit, a vrátit se do bezpodminečné LÁSKY, do soucitu s druhým, že i on/ona ma své bolesti z rodiny, a prostě neví, jak naložit s tolika city naplňující srdce. A jak vůbec to vše chápat, vždyť ta intenzita je tak nová a neuchopitelná, to se raději vrátí či obratí k tomu, co zná a co je hmatatelné, než jeho/její nevyjasněné já a ten „zvláštní vztah“. My čekáme na Vyjasněni?! Ano. Ne. V tomto momentě tápání se podíváme na sebe, kde potřebujeme vyjasnit sebe...

Myslím si, že je úleva pro nás, ten pocit lásky, ten citelný kus v srdci, který ten druhý stále okupuje absolutně přijmout jako že je to jeho/jeji mistečko, i když v tom našem životě fyzicky (ještě) není. Tak nějak podobně, jako máme v srdci druhé, rodiče, děti, přátelé, kteří na rozdíl od našeho DP s námi fyzicky jsou, ale tak tam máme DP.

Setrvejte, i když je to tak náročné, ale co není, když jde o něco vzácného...  nechtít nic či odmítat a zapírat lásku, která tam je, ale nezní v harmonii, je též takové smutné, že? Cítíme se zablokovaní.

Proč?

Každý z nás se vyvíjíme spirituálně jinak, a vedle těch lekcí, které s DP dostáváme či si sami dáváme, musíme pochopit, že ten druhý není tak probuzený a na takové úrovni - energetické a spiritualní jako my nebo naopak...V našem Já jako žena se blokujeme či náš muž se blokuje u muže často zase žena... je to kolektivni vyrovnávání energií mužstvi a ženství.  A v tom je cely ten háček a odpověď na to bolestivé…. PROČ? To je ten začarovaný kruh.... Spiritualni PROBUZENI je ve vztahu s DP podmínkou, aby se oba vůbec dali dohromady či se k sobě zase vrátili...po tom šoku z té hluboké lásky. Tendence odmitnout "spiritualni růst" či "se probudit" je u mužů stále dost častá, i když oni nevědí dlouho, co odmítají. Pozoruji, že v Evropě či u nás v ČR to ještě není zdaleka tak daleko s tím spirituálním probuzením jako například v Kalifornii (nemluvím o USA).

V obdobi rezignace či odmtaání se probudit, je hluboko v srdci touha po své božské ženě či bozském muži velká, ale často pouze teoreticky, zůstává se v karmickém vztahu, dokud vesmír nezasáhne… je zde neochota navzájem spolupracovat... a nejhorší jsou energie ZASTAVENÍ a UVIZNUTÍ... když se spojení nechce pohnout dopředu, tam a nebo tam... nejde to!!

Stojíme a s tíhou čekáme, kdy nás oba vesmir se svými zázraky zase posune dopředu... Kdy? Nevíme. A tak za chvíli dojde síla stále čekat... Šineme se pomalu dopředu, už víme, že to musíme tak brát, ale není nám nejlíp... jde to ztěžka, kéž bychom už věděli vic, jak to bude dal?

Tušíme něco se prostě už brzy, ano brzy musí stát, abychom se velkým skokem pohnuli dál... s tim svým protějškem, a nebo sami. Kdo čeka na svého DP, tak radim prostě nečekejte, tím se blokujete, - otevřete své srdce a nechte do něj plynout další životy…. A hlavně ten svůj život. Spolehnout se na sebe, a čekat na sebe… A pokud vám do cesty přijde jiný muž - jina žena, a vy cítíte, že máte něco zkusit nového, tak jděte do toho, neblokujte se, pokud to jde přes srdce, a je to intenzivni v duši, tak vesmír někoho poslal, a s ním se máte posunout dopředu. Nefixujte se na jednoho muže, a ještě k tomu třeba v klamném přesvědčení, že je to ten ON, který je jediný na světě, asi není… někdy jsme zaslepení a uvízlí v termínech lásky a falešných pocitech… DP je také dosta klamný pojem. Setkávám se často s fixací na jednoho člověka v touze tak zalepit vlastní duševní a duchovní prázdnotu.

Někdy to je prostě už nezdravá závislost na jednom muži, který v životě není a ani nechce být a my si nalháváme, že chce, ale není připravený… pozor i na toto klamné čekání.

Možná víte skálopevně, že je to skutečně ON, - ale i ON a ONA jsou SVOBODNE DUŠE - a rozhoduji se a i my se rozhodujeme nezávisle na druhých, pokud už známe

své hranice a sebe. Když jsme zralí na (probuzený, spiritualni) vztah, a víme, koho chceme v životě, a který muž se cítí správně, že je skutečně pro „mě“ a pro společný život, rozhodne nakonec vaše duše… Máte viru v osud! Tak milujte, abyste žili a ne přežívali kvůli někomu! Bezpodmínečně se oddat osudu a být v jeho krásném proudu, pak uvidíte, kdo to pluje vám naproti... a zde začne to pravé štěstí, nečekaně připluje…

Pramen: FB Lečeni s Anael. https://www.facebook.com/lecenisanael/

Zdroj: https://www.facebook.com/lecenisanael/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico