Nyní jsme připraveni, aby se ve vědomí plně projevil kolektivní kvantový skok

datum 18. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Praví králové, královny, kněží a kněžky dávných časů se nyní vracejí a znovu získávají své koruny a žezla, kouzelné hůlky, moc a plnou Boží ochranu. Abychom však znovu získali více síly, musíme také převzít větší schopnost odezvy a odpovědnosti za všechny naše společné výtvory. Jsme pomazáni našimi pravými rodiči, Matkou / Otcem Bohem / Zdrojem, a nyní zpět ztělesňujeme naše Božské zrození hojnosti a svobody. Znovu se měníme v krásné diamantové sluneční plazmové a duhové světelné bytosti a naši pravou věčnou přirozenost. Připraveni na to, aby se nyní tento kolektivní kvantový skok ve vědomí plně projevil.

Tato dokonalá bouře minulých dnů byla pro některé krásným povznášejícím a rozsáhlým zážitkem a pro jiné měla spíše hluboké zaměření na čištění a léčení. Ať jste na své cestě právě teď kdekoli a ať zažíváte cokoliv, vězte, že jste skutečně tam, kde máte být, všemi způsoby. Tyto energie nejsou vtip, proříznou všechny zbývající stagnace, energetické bloky a hustotu, která je potřeba. Tento proces je skutečně samo-opravný (vylučujeme co neslouží, odnaučení se toho co neprospívá) a trvá tak dlouho, jak trvá.

Vězte, že se vše nyní léčí a posouvá kvantovou rychlostí, ale stále si to musíme dovolit a podporovat tento proces. To je to, kvůli čemu jsme tady. Každodenní duchovní hygienická rutina čištění našich těl a dobré péče o všechny jeho úrovně je nutností, zvláště když se naše fyzická těla nyní transformují rychlostí Boží. Naše tělo je naším chrámem, který se přelaďuje do své věčné přirozenosti, naším úkolem je tedy podporovat to s velkou péčí o sebe, stejně jako byste se starali o rostoucí dítě.

Dokončujeme kolektivní kvantový skok ve vědomí a vše se chystá masivním způsobem posunout a mnozí z nás to mohou cítit a ví, že tomu tak je. Protože se začínají vyjasňovat a odhalovat všechny zbývající pochybnosti, strachy, závoje, omezující programování, přesvědčení a iluze, které doposud tomuto posunu bránily. Konečně se navrací ÚPLNÁ JASNOST, když se zvedá tato mlha. Jak se nám vracejí vzpomínky.

Může jít o obrázek venku

Mnozí, kteří se účastnili předchozích relací pro léčení skupiny vzdálené kvantové energie, mi řekli, že je zvláště v tuto chvíli považují za velmi podporující, takže je budu nadále nabízet všem ochotným duším. Jsou určeny k tomu, aby podpořily zpřístupnění těchto mocných aktivací, usnadnily a urychlily proces vzestupu očištění, léčení a znovuzrození. Tím, že to děláme jako skupina, také pomáháme je dále ukotvit a zpřístupnit VŠEM v kolektivním poli.

ZDROJ: Ramona Lappin

Sdíleno na frekvenci blaženosti bytí a rozvoje planetární nesmrtelné kultury,

Mikai.

Zdroj: www.facebook.com (Hřejivá a Bezpečná Náruč Vesmíru)

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico