Nový vzkaz od Matky země

datum 3. 5. 2019

Někteří z vás si možná všimli zvýšené iniciativy na sázení stromů. Děje se to ve světě a nyní to přišlo i k nám do České republiky. Matka země na to nijak nereaguje, a tak mě zajímalo, co si o tom myslí. Zeptala jsem se jí, co nám chce říci. Po tom, co spustila, jsem si uvědomila, že bychom s ní měli mluvit častěji:)

Matka země: Jak začít, abyste mě správně pochopili...

Začnu od sebe. Mám ráda harmonii, radost, moudrost, citlivost, ohleduplnost a pozitivní energii. To poslední je pro mě životně důležité. Když jsme se rozhodli společně projít touto transformací spolu, zavázali jste se, že mi budete pomáhat tím, co máte nejcennějšího, v čem jste nejmocnějšími bytostmi na Planetě a to je vaše schopnost tvořit pozitivní energii - tvořit světlo.

Už to říkám po několikáté, ale tím, čím můžete dokonce zachránit celý tento svět, jak to ze svého pohledu vnímáte, je, když budete tvořit ze srdce, když budete světlem a láskou. Tato vaše schopnost je tak mocná. Kdybyste si již všichni rozpomněli, jak mocní jste.

Ale ještě se vrátím na začátek. Abyste pochopili svou moc. Několikrát v historii jsem byla donucena ukončit existenci na zemi. A ano, někteří z vás máte v sobě ještě tento strach, že kdybych chtěla, tak "obnovím" zemi hned a bez vás. Že uskutečním vlastní očistu a bude konec.

Ale tohle v minulosti nemělo ten efekt, který jsme očekávali. Nebudu nyní zacházet do podrobností, důležité je vědět, že nedošlo k evolučnímu vývoji, který je cílem našeho společného bytí. Tuto evoluci Planety země, kterou nyní celá Galaxie potřebuje a očekává, lze nyní provést jen spolu s vámi. A tak nastal plán, že k přechodu - evolučnímu vývoji dojde přímo s vámi na zemi, a proto dnes procházíme společně transformací.

A proto také někteří z vás již silně tuto transformaci pociťují, změny mých vibrací, změny energií a jednotlivé cykly. Ony tyto vibrace pociťují všichni, ale jen někteří z vás, si začínají rozpomínat, kým vlastně jsou, a proč jste přišli sem na zemi. Nebudu nyní popisovat složitost celého tohoto procesu, ale i na to, vám časem mohu odpovědět.

Chci jen říci, že není nutné si pořád tvořit nějaké strachy, jak jste oproti mně malý a bezmocný. Nevracejme se k tomu, co není podstatné. Podstatné je, že jste velmi mocné bytosti a nyní na vás apeluji, prosím, žádám, rozpomeňte se, kdo jste.

Vaše moc spočívá ve tvoření lásky, ve tvoření světla. Vaše moc je tím větší, nakolik otevíráte svá srdce, nakolik zvyšujete své vědomí a své vibrace lásky. Ani netušíte, kolik pozitivního vytvoříte jen tím, že milujete sebe. Protože když začnete milovat sami sebe, tak láska doslova září - příští z vašeho bytí do okolí, po celé zemi, do vesmíru i do galaxie. To, jak tvoříte lásku - světlo, se odráží i ve mně. To mě živí a pomáhá při transformaci.

Právě pozitivní energií - láskou mi pomáháte nejvíce. Vaše energie dokáže zázraky - ovlivňuje dokonce kvalitu přírody, růst rostlin a stromů, zvířat, otevírání kamenů, celá prostředí. Vaše láska - pozitivní energie doslova spolutvoří kvalitu země.

Nevím, jak jinak vám to již říci. Stačí si jen vzpomenout, jak mocní jste.

A abych se dostala k tomu sázení stromů:)

Stromy jsou nádherné bytosti, bez nich by život na Zemi v této podobě, také nebyl možný. Ale opět, jako všechny vaše činnosti, zkuste i toto tvořit s láskou a cítěním. Představte si, že pokud byste k tomuto sázení přizvali vědomé lidské bytosti, které komunikují a cítí energie mé a stromů, a všechno to sázení tvořili společně v lásce, vytvořili byste něco neskutečně krásného, hodnotného a životaschopného.

Tím chci říci, že je důležité se i při této činnosti zastavit, jít k sobě, do svého srdce a přemýšlet přes srdce. Například: sázet druhy, které jsou původní v dané krajině, které třeba i vyrostly na daném místě (tzv. nálety), dále je dobré tvořit lesy vícedruhové, nesoustředit se jen na jeden druh, který je pak více v ohrožení. Co kdybyste upřednostňovali - pokud to lze - stromy užitkové, plodící, které vám časem přinesou obživu a méně závislosti na neekologickém dovozu. Zkuste tento úžasný plán posunout ještě výš, vytvořit z něj něco, co přetrvá na věky a vytvoří pozitivní energetickou stopu.

Co tím myslím? Uvedu další příklad: Když bude sto lidí sázet stromy celý den, ale bez lásky, bez citu, jen z rozumu, nebo dokonce u toho budou negativní, a naproti tomu bude jeden z vás, ležet na louce a hodinu se s láskou kochat okolní přírodou, udělá pro mě ten jeden člověk víc, než všech těch sto lidí se svými stromy.

Chápete už, jak mocní jste? Jak mocná je vaše láska? Pochopte už konečně, že kdybyste vše dělali v lásce, tak já se změním i s vámi hned a lehce.

Ale nesuďte sebe ani ostatní, nehledejte hned chyby venku. Chyby neexistují, vše je součástí plánu. Nyní nehleďte na ostatní, to, co se vám snažím říct je, začněte u sebe. Řešte jen sebe.

Vy jste ti, kteří mají tu moc změnit přípravky v domácnosti, které používáte, vy jste ti, kteří mohou přestat brát hormony, vy jste ti, kteří mohou přestat brát prášky a chemii, vy jste ti, kteří mohou přemýšlet, když něco kupují, kde a jak to bylo vyrobeno. Přemýšlejte o mase, z čeho pochází a odkud. Zkuste sami pěstovat, nebo hledat plodiny ve svém okolí. Ale ne s pocitem negace, rozumu, povinnosti, ale jen, když je to s pocitem radosti, hry, s láskou k sobě. Děláte to pro sebe. Nekoukejte na ostatní, koukejte jen na sebe.

Každý z vás je mocný. A když toto pochopíte, i jen jeden z vás, a začne takto žít, tak ostatní se časem přidají sami od sebe. Protože to, když je někdo mocný (láskyplný), tak je vidět, tak je to cítit, tak to transformuje i ostatní.

Děkuji za příležitost toto sdělit. Jsem vděčná za to, kolik bytostí je již vědomých, a že nyní můžeme šířit informace i touto cestou. Miluji vás a věřím, že společně to zvládneme, protože tak jsme si to společně předsevzali. Vaše Země.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico