Zdroj: Pixabay.om
Slunce v Kozorohu, Uran a Lilith v Býku a mezi nimi fantastický vibrující trigon. Velmi silná, pevná a zásadní energie uvolnění uvězněného potenciálu, proměny všeho, totálně transformační dávka, kvantový skok s předpokladem přerodu během letu. Pokud chceme. Naše vědomí se konečně dostává do plného, přímého kontaktu se zdrojem existence. A bere z něj cokoliv, co potřebuje. Najednou je tu možnost žít takový život, po jakém toužíme: ryzí, čistý, opravdový, naplněný, totální a nejlepší. Ta možnost tu samozřejmě byla vždycky, vždycky tu je i bude. Jen dnes se může zdát, jako bychom ji spatřili poprvé! Jako bychom ji najednou dokázali přijmout. Prozření lze potkat v různých podobách, ale všechny mají cosi společného: můžeme cokoliv, v čem cítíme pravdu, o čem jsme v hloubi srdce přesvědčeni, v co věříme a co si dovolíme žít. A jedině tak to dává smysl.
Všichni aktéři popisované trojité konstelace stojí v zemských znameních, takže nemluvíme o abstraktu, ale o jednoznačné, konkrétní realitě vlastního života. Saturn a Jupiter nás drží v přesné rovnováze, vyvažují odvahu a obezřetnost, podporují expanzi, ale vymezují jí hranice, a díky nedávnému přestupu do nové energie pro nás mají překvapení: k růstu dojde, ale nespoléhejme na cokoliv, co známe z dřívějška, žádná kombinatorika znalostí či zkušeností nám nepomůže. Vodnář tu přece není proto, aby na Silvestra chystal chlebíčky, Vodnář nám nabídne, co nikdo nečeká! Dál? Uran a Lilith v Býku: ti dva dokáží pohnout zemí, změnit zákony fungování hmoty, nebo aspoň rozbít naši zafixovanou (!) představu o tom, jak se věci mají a že jinak to nejde. Jde, nejde, uvidíme! Prostě nám podtrhnou koberec pod nohama a buďto se přizpůsobíme, nebo ze hry ven. A nakonec Slunce v Kozorohu, to s sebou nese princip zodpovědnosti, nemusíme se tedy bát pádu do anarchie či chaosu. V podstatě tedy nic víc než změna pravidel uprostřed rozehrané partie. A nová pravidla jsou boží: absolutní svoboda bytí s respektem k vyššímu řádu. Pecka, co? Tak jo, rozběhni s a skoč!
Klára Koničarová

P.S. Zajímavý, že mi tyhle transformační dny vždycky nějak vyjdou s pobytem na Žluťáku! Možná, že tam je ta potřeba nového přístupu ke tvoření vlastní reality doslova hmatatelná

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě