Nový pohled na realitu bytí

datum 31. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.om
Slunce v Kozorohu, Uran a Lilith v Býku a mezi nimi fantastický vibrující trigon. Velmi silná, pevná a zásadní energie uvolnění uvězněného potenciálu, proměny všeho, totálně transformační dávka, kvantový skok s předpokladem přerodu během letu. Pokud chceme. Naše vědomí se konečně dostává do plného, přímého kontaktu se zdrojem existence. A bere z něj cokoliv, co potřebuje. Najednou je tu možnost žít takový život, po jakém toužíme: ryzí, čistý, opravdový, naplněný, totální a nejlepší. Ta možnost tu samozřejmě byla vždycky, vždycky tu je i bude. Jen dnes se může zdát, jako bychom ji spatřili poprvé! Jako bychom ji najednou dokázali přijmout. Prozření lze potkat v různých podobách, ale všechny mají cosi společného: můžeme cokoliv, v čem cítíme pravdu, o čem jsme v hloubi srdce přesvědčeni, v co věříme a co si dovolíme žít. A jedině tak to dává smysl.
Všichni aktéři popisované trojité konstelace stojí v zemských znameních, takže nemluvíme o abstraktu, ale o jednoznačné, konkrétní realitě vlastního života. Saturn a Jupiter nás drží v přesné rovnováze, vyvažují odvahu a obezřetnost, podporují expanzi, ale vymezují jí hranice, a díky nedávnému přestupu do nové energie pro nás mají překvapení: k růstu dojde, ale nespoléhejme na cokoliv, co známe z dřívějška, žádná kombinatorika znalostí či zkušeností nám nepomůže. Vodnář tu přece není proto, aby na Silvestra chystal chlebíčky, Vodnář nám nabídne, co nikdo nečeká! Dál? Uran a Lilith v Býku: ti dva dokáží pohnout zemí, změnit zákony fungování hmoty, nebo aspoň rozbít naši zafixovanou (!) představu o tom, jak se věci mají a že jinak to nejde. Jde, nejde, uvidíme! Prostě nám podtrhnou koberec pod nohama a buďto se přizpůsobíme, nebo ze hry ven. A nakonec Slunce v Kozorohu, to s sebou nese princip zodpovědnosti, nemusíme se tedy bát pádu do anarchie či chaosu. V podstatě tedy nic víc než změna pravidel uprostřed rozehrané partie. A nová pravidla jsou boží: absolutní svoboda bytí s respektem k vyššímu řádu. Pecka, co? Tak jo, rozběhni s a skoč!
Klára Koničarová

P.S. Zajímavý, že mi tyhle transformační dny vždycky nějak vyjdou s pobytem na Žluťáku! Možná, že tam je ta potřeba nového přístupu ke tvoření vlastní reality doslova hmatatelná
...
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico