Novoluní ve Vahách ♎️

datum 6. 10. 2021

6.10.ve 13h05 nastává novoluní ve znamení Vah na 13°23 tohoto znamení. Nov se v konjunkci spojuje s Marsem ve Vahách a také ve volnější konjunkci s retrográdním Merkurem ve znamení Vah. Nov se nachází v opozici na Chiron v Beranu (Chiron je jedním z vládců Vah, dalším je Venuše jež je aktuálně na konci Štíra) a také je v aspektu nazvaném kvinkunx s Uranem v Býku

Novoluní ve Vahách se týká především vztahů (jak partnerských tak pracovních) a hledání rovnováhy a spravedlnosti. Mars dodává tomuto novu velkou dynamiku. Mohou se vynořit dlouho potlačované emoce a frustrace, zesílí se potřeba dospět už k konečně nějakému rozhodnutí (týkající se oblasti mezilidských vztahů), vyjasnit vztahovou situaci.

Chiron v Beranu jež se nachází v opozici na nov ve Vahách nás vede k uvědomění toho, že vnitřní (a tím pádem i vnější) rovnováhy a harmonie nedosáhneme tím, že budeme potlačovat to, co nás bolí, stresuje a vytáčí, to čeho se bojíme - všechny tyto emoce je třeba přijmout, vyjádřit a poté pustit. V tomto období je prospěšné dopřát si péči, starat se o sebe, relaxovat, obklopit se krásou, uměním a vším, co nám pomáhá k dosažení vnitřního klidu. Chiron v Beranu nám připomíná, že většina případných aktuálních problémů v oblasti mezilidských vztahů pramení z období našeho dětství (Beran koresponduje s obdobím od narození do sedmi let) - veškerá zranění, odmítnutí z této doby se odráží na našem sníženém sebevědomí, na pocitech "nemilovanosti" a strachu z odmítnutí. Tyto případné bolesti je nyní vhodné léčit. Váhy odpovídají věkovému období od 42 do 49 let, což je již obdobím určité zralosti - tudíž přijetí zodpovědnosti za svůj vlastní život a pochopení toho, že již nadále nechceme být ovlivňováni něčím, co se stalo v našem dětství, uvědoměním si toho, že za kvalitu našeho života si odpovídáme my sami. Pro to, aby byl náš vnější život harmonický a láskyplný je třeba nejdříve dosáhnout vnitřní harmonie a především láskyplného vztahu k sobě sama, k přijetí sebe sama i s tím, o čem si myslíme že je nedokonalé či problematické - jen tak se staneme celistvými a budeme schopni rozvíjet zralé vztahy. Nesmírně důležitá je ve všech vztazích komunikace - nyní je Merkur ve Vahách v retrográdním pohybu, což spíše prospívá komunikaci "vnitřní" než vnější - proto si nejdříve než otevřeme rozhovor s partnerem či s kýmkoli jiným jasně definujme co vlastně sami chceme, co nechceme, co naší duši dělá dobře a co nikoli. Možná by před samotným rozhovorem bylo vhodnější nejdříve napsat partnerovi dopis (či mail) aby měl čas a prostor o tématu o němž chceme komunikovat popřemýšlet v klidu a v soukromí Velice citlivé jsou nyní ledviny, proto je hýčkejme, dodržujme pitný režim. Emoce , která souvisí s ledvinami je strach - veškeré naše strachy zatěžují ledviny a ty pak mají problémy dostatečně čistit náš organismus. Vyjádřeme tedy své strachy a obavy a odpoutejme se od nich.

Zdroj: https://www.facebook.com/astrologverasourkova/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico