Zdroj: Pixabay.com

Dnešní velmi silné novoluní ve znamení Štíra je již v plném proudu.

Jeho vrchol nastane dnes, 15.11.2020 v 06:07.

Tento nov ovlivňuje pohlavní orgány, konečník, anus, močovou trubici, pohlavní žlázy, vaječníky, prostatu, stydkou kost, geny.

A čím, že je toto novoluní tak zvláštní?

  • Inu, otevřela se brána do duše.
  • Právě před chvílí jsem měla vizi. Viděla jsem červeno-oranžového Fénixe (bájný pták, symbol znovuzrození), který se mi díval zpříma do očí a propojil se tak s mou duší. Ten pohled nezapomenu. Poté vzplál a z popela znovu povstal. Byl překrásný, čistě bílý a zářil bílo-zlatou barvou. Opět se mi podíval do duše a pak odletěl. Cítila jsem čistotu, svobodu, harmonii a nový život, který se právě dnes v noci zrodil.
  • Toto novoluní je jedinečné! Hledáte-li cestu ke své duši, pak právě v tyto dny ji můžete nalézt!
  • Léčí se duchovní DNA. Léčí se naše duše.
  • Velmi bude záležet na tom, kudy se o tomto novoluní vydáte! Vybírejte z rozvahou, protože cesta, kterou si zvolíte ovlivní celý váš život.

Jste připraveni na změnu, právě teď?

  • Dnes jsem celistvá a v harmonii. Miluji se a naciťuji své potřeby. Vnímám, že jsem pevně ukotvena ve svém životě a mám hojnost všeho. Jsem naplněna láskou, pochopením a plně vědomá! Děkuji za tyto dary!

Co nám přináší energie novoluní ve Štíru? Jaké programy mysli budou proudit a co je v tuto chvíli pro nás důležité vyřešit, abychom se v životě posunuli?

Zdroj: www.optimalista.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě