Novoluní v Panně ♍️

datum 6. 9. 2021
Zdroj: Pixabay.com
7.9.ve 2h51 nastává nov ve znamení Panny na 14°38´tohoto znamení. Novoluní znamená, že se Slunce a Luna nacházejí na stejném stupni znamení a jsou v tzv.konjunkci. Obě tělesa jsou v harmonickém a podpůrném trigonu s Uranem v Býku. Ve znamení Panny se nachází i Mars jež je v napěťové opozici na Neptun v Rybách a v harmonickém trigonu na Pluto v Kozorohu.
Panna je znamením sklizně, péče a zdraví. Nacházíme se v polovině roku a sklízíme plody vlastního úsilí za předchozí čas. Pokud se nám, to co jsme "sklidili" nelíbí ,můžeme změnit to, co je třeba - Uran nás v tomto směru podporuje. Umožňuje nám osvobodit se od všeho co nás omezuje, a to především od vlastních omezujících a ztuhlých myšlenek a názorů (Panna je mentální znamení).
Panna zaměřuje pozornost na naše zdraví a tělo - nyní věnujme pozornost svému tělu, uvědomme si, co naše tělo potřebuje ,aby bylo zdravé - dobrou výživu, pohyb, vzduch , pozitivní a radostné myšlenky (psychické rozpoložení jak je známo ovlivňuje stav a fungování fyzického těla) - to vše posiluje naši imunitu. Zbavme se všeho co nás může "otrávit" (Mars v Panně je v opozici na Neptun v Rybách) - na fyzické rovině můžeme své tělo otrávit umělou a nevhodnou stravou, drogami ,chemickými léky atd. a na duševní rovině své tělo trávíme strachem a negativními a sebedestruktivními myšlenkami - zbavme se jich.
Nyní si můžeme uklidit ve svém životě - toto období je vhodné k úklidu bytu, prostoru v němž žijeme, a také ve vyjasnění si toho jak chceme žít dál, čeho chceme dosáhnout, co budeme svou pozorností a rozhodnutími podporovat a co nikoli. Nyní se můžeme rozhodnout co je pro nás zdravé a vyživující a co nikoliv. Merkur se nachází ve vzdušném znamení Vah a je podporován Saturnem ve Vodnáři - což podporuje naše logické uvažování, schopnost jasně uvažovat. Venuše je v okamžiku novu také ve vzdušném znamení Vah a je v harmonickém spojení s Jupiterem ve Vodnáři, ale také v dynamické a napěťové kvadratuře s Plutem v Kozorohu - partnerské a mezilidské vztahy mají na naše zdraví velký vliv-pokud se nacházíme ve vztahu, který nás "ničí", je třeba tento vztah změnit či z něho vystoupit
Lilit v Blíženích se nachází v konjunkci se Severním lunárním uzlem - Blíženci jsou znamení jež ovládají oblast informací , komunikace a myšlení -nyní je třeba skrze vlastní úsudek (a skrze intuitivní vnímání) rozhodnout jaké informace přijmeme jako pravdu a které informace odmítneme jako zavádějící a manipulující naši mysl. Pravda vždy nakonec vyjde najevo
Panny otevírají noví cyklus a otevírají se před nimi nové možnosti. Ryby, opoziční znamení Panny naopak uzavírají půlroční cyklus, tudíž si mohou uvědomit, zda chtějí fungovat stejně jako doposud, či zda chtějí něco změnit.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico