Pěkný den a nov všem! Luna dneska na své pouti zodiakem dostihne Slunce a obě tělesa se před osmou večer ještě před západem Slunce setkají. Co to znamená? Symbolicky se potkává duše s tělem, cítění s tvořením, rozum a cit, podvědomé a vědomé já. Na několik okamžiků, ale symbolicky na pár hodin jsme celiství. Probíhá setkání, intenzivní propojení, čištění. Může námi projet vlna pochopení toho, co jsme si za poslední měsíc v sobě nastřádali. proto jsme také okolo novu neklidní, vnitřní komunikace je hodně intenzivní. Nov je také okamžikem změny, restartu a nových nastavení.

Novoluní v Blížencích přináší témata: jak se v životě cítím, komfortně a nebo mě někde něco tlačí, jak vnímám své okolí? čím ho vyplňuji? jak sdílím své myšlenky? jak se myšlenkově vyvíjím, co pociťuji v různých situacích, je to ideální?

Nov je časem na změny, může být okamžikem, od kterého se dá počítat nová perioda a malá epocha. Jak začít? Dýcháním, uvědomováním si svého dechu a jeho působení na nás i v okolí. Pohyby, doteky. Kontakty s fyzickým okolím. Formulováním myšlenek, mluvením, psaním, zvuky. Od novu mohou začínat nové věci: způsoby komunikace, setkávání s blízkými, můžeme přestavět byt, pokoj, zavést novinky ve svých zvycích, nové trasy, odhodlat se oslovit, navštívit, setkat se… vidíte, co je možností. Čas Blíženců je dobou nekonečného množství kontaktů na různých úrovních, je to doba exaltujícího genia, který nepřemýšlí o tom, zda, ale jak a kde se projeví.

Nov je důležitý pro všechny Blížence, Luny v Blížencích a ty, kteří mají v tomto znamení ascendent. Tam je možné začít nové etapy a vydat se na nové cesty. Ale raději až druhý den po novu.

Ondřej Habr, http://www.astro-ondrej.cz/

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png