Novoluní – první lunární den – hry se LŽIČKOU

datum 10. 4. 2021
Zdroj: Pixabay.com
V pondělí 12. dubna nastává novoluní v Beranu – přesně ve 4:30 ráno. Ale už od soboty se Luna znamením Berana prochází. Takže tyto energie už vládnou od soboty.

Je známo, že od novoluní (tedy od 4:30) do prvního východu Měsíce (což bude toho dne v 6:45) nastává tzv. 1. lunární den, ve kterém jsou účinky lunárních energií velmi silné. Čím je čas 1. lunárního dne kratší, tím silněji a intenzivněji energie působí.

A v tomto případě je 1. lunární den velmi krátký, pouhé dvě hodiny a 15 minut. To je úžasná příležitost pro velmi účinnou očistu. Na všech rovinách.

Slunce i Měsíc se ocitají ve shodném znamení, v Beranu – a ten má vliv na hlavu, mozek, obličej, oči. Takže těmto částem těla je dobré věnovat pozornost a péči.

Naopak ale není radno v těchto částech těla provádět žádné nápravy, zákroky, úpravy nebo cokoliv podobného – takže ani stříhat vlasy nebo měnit účes, natož nějaké lékařské zákroky, není-li to nezbytné, přirozeně. Pouze, můžete-li si volit.

Takže pokud chcete udělat něco dobrého pro své tělo, pro zmíněné části těla, pak vám nabízím jednu prastarou babičkovskou techniku omlazení obličeje.

To víte, hlubokých a filosofických témat k současnému dění, zejména na duchovní rovině, je hromada. Ale vnímám, že mnozí jsou už docela unaveni všemi možnými teoriemi, možnostmi, nadějemi… a ve srovnání s realitou by se mohly zdát marné.

Nejsou. Určitě ne.

Všechno je možné, i vše dobré, ale o tom zase příště.

V tomto článku dovolím na chvíli ustoupit od zpráv z duchovních novin a přináším zprávy z prastarých časů mojí babičky.

Tedy – novoluní je ideální čas pro očistu. Novoluní je nový začátek.

Začněte tělem. A potom můžete pokračovat přes vědomou mysl, emoce až k srdci a duši.

Protože energie Berana velmi silně působí na hlavu, obličej, vlasy, oči, tak si můžete udělat jednu hravou, docela legrační regenerující a omlazovací techniku:

LŽIČKOU!

Bude vám k tomu stačit polévková lžíce a horká a studená voda.

  1. krok – ponořte polévkovou lžíci do horké vody – a pak jemně tu lžíci přiložte na tvář a hlaďte krouživými pohyby kůži na obličeji. Dávejte ale pozor, abyste lžíce nebyla příliš horká a nespálila vás. Vyzkoušejte nejprve na hřbetu ruky. Masírujte obličej ve směru, který znáte z různých masáží obličeje, a nebo jednoduše krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček.

Tohle není škola masáží, ale zajímavá varianta, jak při masáži stimulovat buňky horkou a studenou vodou.

  1. krok – ponořte lžíci do ledové vody a totéž udělejte studenou lžící – v tomto případě se ledové lžíce nemusíte obávat, protože to bude příjemná forma otužování.

Tato masáž velmi silně stimuluje buňky, jako by je probouzela k životu. Takto si můžete střídavě horkou a studenou lžící masírovat kterékoliv části těla, kdykoliv. Nejen při novoluní a nejen obličej.

Ale při tomto novoluní je ideální věnovat pozornost hlavě a obličeji.

V místech kolem očí můžete použít desertní lžičku.

Novoluní je ideální dobou pro nové začátky – otevírá novou cestu, něco nového, takže je logické, že něco starého končí. Je to vždy určitý bod obratu.

Neste tuto skutečnost ve vědomí i při hraní si se lžící – o to intenzivnější budou účinky lžičkové masáže. Tedy vše nepotřebné a „zvadlé“ jakoby mávnutím kouzelného proutku ustoupí a promění se do plnosti a života.

A v následujícím článku se dočte, jak si hravě udělat podobnou očistu duše a mysli. "Článek bude uveřejněn 11.4. pozn. redakce."

Buďte šťastni

Yvel

Yvetta Ellerová / Ligt.Sofie

https://www.yvellerova.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico