Dnes (od včera 4.2.2019) je nádherné novoluní, které otevírá téma hlubokého ticha. Započíná totiž naši pouť do nitra, které vyvrcholí 4.3 (v noci ticha zvané také Šivarátrí). Možná jste si všimli, že dnešní den není tak náročný, transformační a hustý jako jiné úplňky a novy, které s námi měly možnost zatřást jeden za druhým za poslední dobu. Toto novoluní totiž přináší pohled do nitra a hluboké vnitřní smíření se, přijmutí všech darů, které máme možnost dostávat a hlubokou relaxaci a uvolnění. Přináší i novou naději a optimismus, ale je potřeba se tomu vnitřně naladit a začít přijímat.
Mnoho lidem se i již lehce otevřela cesta a měli možnost okusit energii roku 2019.

 

Pozvánka k meditaci v tichu:

  • najdi si nerušené místo k meditaci, můžeš zažehnout i svíčku
  • příjemně si sedni, uvolni se a zavři své oči
  • dovol si se soustředit na dech – nechej plynout všechny myšlenky, pozoruj je volné jakoby byly jemnými vlnkami na moři. Dovol si v té chvíli setrvat a uvědomit si pomíjivost a nestálost svých myšlenek. Ty nejsi svými myšlenkami. Ty jsi celý oceán.
  • Pak nádech výdech a potop se pod vlny, pluj v tichu a nech všechny myšlenky na povrchu. Dovol si prožít chvíli, kdy jsi prostoupena tichem. Když přijde myšlenka, vypusť ji jako bublinu až na hladinu.
  • Dovol své duši nasát vše, co v tichu přichází. Možná přijdou vize, možná odpovědi na Tvé dlouhodobé otázky, možná ale také nepřijde vůbec nic a Ty budeš cítit, jak v tom nekonečném nic Tvá duše tančí a aktivuje všechnu svoji sílu a spojuje se s celým vesmírem.
  • jak budeš chtít, jemně se můžeš vracet zpátky na hladinu, ke svému dechu a pak i do přítomnosti v jemné blaženosti.

Přeji všem krásné novoluní a nádhernou meditaci

Autor: Barbara Šušková
www.barbarasuskova.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png