Nové záběry, kdy radar potvrdil UFO kroužící okolo americké vojenské lodě a chystané projednávání v kongresu USA

datum 31. 5. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Americké zpravodajské služby odtajnili nové záznamy, které budou v následujícím měsíci červnu doručeny do amerického Kongresu. Ve zprávě jsou záběry radaru vojenské lodě USS Omaha, která se v roce 2019 setkala se 14 UFO v blízkosti pobřeží San Diega. Jeden z objektů se pohyboval vzhůru rychlostí 160 mil za hodinu Investigativní filmař Jeremy Corbell říká že toto video potvrzuje předešlé již uveřejněné záběry toho incidentu. Předchozí záběry ukazovaly letící objekt nad lodí a který následně zmizel ve vodách Pacifiku.  Na dalších podrobnějších záběrech je poté vidět, že tyto UFO jsou pokročilejší ně současná letadla.

Následně toto uveřejněné video na FOX News pokračuje diskuzí, kde je zmíněno, že bývalý prezident Obama říká že UFO existuje a bývalý republikánský ředitel národního zpravodajství John Radcliffe říká totéž a že jsou mnohem pokročilejší než letadla. Video pokračuje dohady jestli tyto UFO mají přátelské nebo nepřátelské úmysly a není zde uvedeno jestli jsou z jiné planety. Nicméně doufají, že jsou přátelští protože létají rychleji než současná letadla.

Také je ve videu řečeno, pokud jsou z jiné planety vzdálené mnoho světelných let tak jaké asi mají informace o temné hmotě a energii, jestli by poskytli svou technologii nám např. na létající auta 😉 Celkově hosté pořadu jsou z tohoto nadšení.

Zmíněno je také že: "Nicméně že to může být i něco co patří Číně či Rusku a oni nám o tom prostě neřekli".

Na bližší informace si musíme počkat do přednesení zprávy v kongresu USA v červnu tohoto roku. Níže následuje video.

A ještě nekončíme, pokračujeme čerstvým videem s bývalým britským ministrem obrany Nickem Popem. Ve videu hodnotí doposud uveřejněné záběry a radarové snímky a říká: Jednoduchá odpověď je, že podle těchto záběrů nevím co to konkrétně je. Podle jedné z vyšetřovacích verzí by to mohl být druh dronu z Číny či Ruska což rozhodně nebude působit dobře na národní bezpečnost USA. Naštěstí pravděpodobnou odpověď získáme ze zprávy ředitel národního zpravodajství přednesené v kongresu. Moderátor se dále ptá jestli by to mohlo být i něco jiné např šum, zrnitost radaru nebo ptáci, nemohla by být odpověď na to co to je mnohem jednodušší jako něco blízko objektivu?
A Nick Pope odpovídá že to kromě těchto aktuálně zveřejněných záběrů existuje mnoho dřívějšího materiálu včetně osobních svědectví pilotů, záběry z infračervených kamer, množství radarových dat a máme i satelitní data, které odhalil bývalý ředitel národního zpravodajství John Ratcliffe. Všechny tyto věci dohromady jsou mnohem více než jen chybové odrazy.

Moderátor se dále ptá skeptickým tónem jsou li tyto záběry pravé tak proč se vší tou technikou, kterou máme v roce 2021 to nevidíme jasně, záběry jsou zrnité nebo infračervené nebo jen odrazy z radaru a výpovědi testovacích pilotů a námořníků.
Nick Pope odpovídá, že i na těchto záběrech toho vidíme poměrně hodně a armáda samozřejmě má mnohem kvalitnější obrazový materiál, křišťálově čistá videa a fotografie a nedivil bych se kdyby nějaké ukázaly v kongresu v den projednávání v tomto následujícím měsíci.
Následně moderátor rozhovor uzavírá s tím, že se těší spolu s dalšími skeptiky na to co se bude dít.

 

A další záběry a informace americké stanice 8 News z Las Vegas

 

Zdroj: FOX News
Překlad a zpracoval: Petr Crha

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico