NOVÉ DOMOVY

views 0 datum 31. 7. 2021 délka
Někteří z vás můžete poslední rok procházet vnitřním přenastavováním a tedy tím i převibrováním všeho na téma DOMOV. Překódovává se domov, jak jste ho znali dosud skrze rodová nastavení a normy společnosti a procházíte poznáním, že různé překážky na cestě za souladným domovem jsou nejen odrazem vnitřního domova, ale i vašich hvězdných kořenů.
Je to o velmi dlouhém procesu a proto můžete být velmi zklamáni z toho, že se vám nedostává manifestace domova tak jako dříve v jasnosti.
Všechny hvězdné duše jsou rozmísťovány nově v tyto roky tak, aby se utvořila a propojila síť hvězdných duší, které tu jsou pro důležité úkoly a svůj život zde na Zemi vnímají jako záměr Prvotního Zdroje a svého hvězdného kmene. Tedy namísto konzumního života jsou vedeni celým svým bytím naplňovat poslání, pro které v tuto zásadní jedinečnou dobu sestoupily. Dokud totiž nepochopí hvězdné duše, že vše v jejich životě je jinak než jejich pozemská přání, mohou prožívat bezmoc a utrpení skrze svou pozemskou mysl a pozemská přání.
A proto naslouchejte v tyto dny pečlivě svým hvězdným kořenům a laďte se se záměry PRVOTNÍHO STVOŘITELE a skrze svůj HVĚZDNÝ KMEN. Jedině tak budete moci být propojeni s takovým domovem, který je v souladu s vaší hvězdnou podstatou a tím i rovnováhou pro vaše pozemské potřeby v období duálního boje nízkovibračních realit a reality chaosu.
VNITŘNÍ VIBRAČNÍ PŘENASTAVENÍ pro ukotvení do nové reality:
SLAĎUJI MŮJ VNITŘNÍ DOMOV S MÝMI HVĚZDNÝMI - GALAKTICKÝMI KOŘENY A TÍM UMOŽŇUJI, ABYCH BYL/A PROPOJEN/A S TAKOVÝM MÍSTEM, KTERÉ JE PROJEVEM MÉHO HARMONICKÉHO DOMOVA VE MNĚ.
JSEM V LEHKOSTI A V PŘIROZENOSTI PROPOJEN/A S MÍSTEM, KTERÉ JE PRO MĚ NOVÝM DOMOVEM PRO MOJE HARMONICKÉ SOUŽITÍ S OKOLÍM.
S láskou……..Edita Lemiana
Inspirací mně bylo mnoho konzultací na toto téma za velmi krátkou dobu.
sdílet:
přehrát:
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico