Nová vlna transformace, aneb co se nám všem děje!

datum 21. 10. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Nová vlna transformace již nějaký čas prochází planetou. Vztahy, jednota a vzájemné vnímání. Jak dlouho nás bude tato vlna provázen a na co se máme připravit?

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Nová fáze transformace již odstartovala v plné síle  🙂Téma vzájemnost, jednota a z toho plynoucí vztahy, rodinné vztahy a vztahy k dětem. Nová vlna začíná procházet planetou a bude působit dalších 6 až 8 let.

“Vztahy, vztahy a zase vztahy”

K planetě, k sobě samým, vztahy vzájemné, vztahy k penězům, k energiím, k transformaci. Vztahy …. ke všemu a ke všem!

https://youtu.be/kHlrPRpSlG8

A jak to vím … ? To vám nepovím 🙂 Roky dřiny a práce na sobě otevřely mou intuici dokořán a já teď vnímám i věci, které jsou, řekněme, překvapivé. Intuici máme všichni. Každý z nás je více či méně otevřený a vnímavý. Jsem to já a mé vidění okolních událostí a událostí, které se mě a mé rodiny více či méně dotýkají. Já cítím, že ke mně  přichází toto: (otevřeně vysvětleno v ranní kávě 29.5.2020 viz níže)

Přichází nová vlna transformace na úrovni mezilidských vztahů.

Že už jsme je řešili? Ale kdeže! 🙂 Transformační vlna obřích rozměrů, která vymete každý kout naší duše, letí energoinformačním polem planety a máchá a pere špinavé prádlo v našich vztazích. Nejsme sami sebou? Auuuuu! Tak to se musí změnit! Neumíme otevřeně komunikovat? Auuuuu! Takže se to naučíme. Neumíme vycházet s našimi dětmi? Auuuuu! Po této vlně nezůstane kámen na kameni. Facka zleva a zprava a “poc’em, kam jdeš?” Ještě nemáš splněnou úlohu na téma vztahy a zase vztahy. Šlo by vydat “bichli” o tom, co bude následovat a možná to i s Radkem uděláme 🙂

Tato vlna bude působit napříč pyramidou vědomí. A co že je pyramida vědomí? Zkráceně řečeno: Je to úroveň vědomí každé duše a její pozice v transformačním procesu. Začátečník versus pokročilý. V těchto vrstvách působí přicházející energie v různých intenzitách. Představte si vysokou, střední a základní školu. Pokud nevíš, co je transformace, jsi na základce. Jsi-li pokročilý ezoterik, šaman, či terapeut, pak jsi středoškolák. Jsi-li svobodný duchem a nezávislý na komkoliv, jsi vysokoškolák 🙂

Energie transformace na základce: Jedním slovem: “Auuuuu!” Všechny nezpracované pocity a emoce nás drtí silou tanku. Nechápeme, co se okolo nás děje a stále se cítíme jako oběť procesu, který nás zmítá ode zdi ke zdi. Nemůžeme přijít na to, proč se nám nedaří. Přišli jsme o práci, finance, vztah, či o zdraví. V lepším případě jen o jednu část. V horším případě se nám zhroutí všechny oblasti života najednou. Vztek, zlost, boj, odmítání, strach, pocit oběti nepochopení. To vše se promítá a zrcadlí v našem životě dost drsně.

Energie transformace na střední, čili ezoterika a duchovno: Vypadá to, že je celkem všechno “all right”. No jo, jenže to tak pouze vypadá. Transformační vlna si už brousí zuby na naše “ezoego”, čili duchovní ego, které nám stále namlouvá, že už máme všechno zpracované a že tomu všemu rozumíme nejlépe. Meditujeme a naše kartářka povídala, že to máme nahoře dobrý. Tady bude vlna způsobovat jasno a skoro jasno a občas krupobití. Čili: “Auuuuu!”, jakmile začneme myslet, že máme hotovo. “Páč” naše ego nám hezky pěkně odzrcadlí energii povýšenosti, manipulace a chtění a nesmíme zapomenout na energie závislosti! Ty totiž touto vrstvou přímo srší a prší 🙂 Témata: závislosti, ego a sebevyjádření, manipulace, nepřijetí, odmítání, neústupnost.

Energie transformace na vysoké: Zde se transformují způsoby žití, chování a myšlení. Odcházejí staré nepotřebné návyky a přicházejí úplně nové pohledy na vztahy a na život. Zcela se mění naše vnímání okolí a hlavně vztahy k okolí a k sobě samým. Témata: Otevřená komunikace, přijetí všeho, co prožíváme, láska k domovu a k rodině a nastavení nových nezažitých energií i přesto, že okolí je nepřijímá.

Takže podtrženo, sečteno. Máme se na co těšit 🙂 Tak vzhůru do toho a půl je hotovo

Zdroj: www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico