NOVÁ REALITA vždy může být nastolena tam, kde jdete nové realitě vstříc. To znamená, kde jste plně v důvěře a v absolutní víře, že existuje pro vás nový odraz vašeho nového vnímání a prožívání a tedy oblast tvořivosti, oblast vztahů a oblast celkového působení v každodennosti se může kdykoliv setkat s novými příležitostmi a impulzy k proměně.

NOVÁ REALITA v sobě obsahuje pouze aktuální vyzařování VAŠEHO MOCNÉHO VYSÍLAČE SRDCE.
Nová realita na kolektivní úrovni nemůže být nikdy zcela viděna ve stejné časoprostorové linii, ale již každým rokem se proměňují potřeby společnosti a poptávka po „NOVÉM“. NOVÉ, dosud nepoznané, avšak tolik uspokojující SOBĚSTAČNOST A SEBEUDRŽITELNOST zemských živlů ve všech podobách je cesta  NOVÉ ZEMĚ. Volání po zachování důstojného života naleznete pouze v přirozeném udržování  zdrojů vody, ohně (tepla), vzduchu (zeleň) a země (plody přírody).

PROPOJÍ-LI SE ŽIVLY V KAŽDÉM Z VÁS, PROPOJÍ SE I NOVÁ REALITA, KDE VZNIKAJÍCÍ NOVÉ PROJEKTY JSOU CESTOU NOVÉ ZEMĚ.

NOVÉ BOŽSKÉ NÁPADY PRO NOVÉ PROJEKTY budou odevzdávány těm, kteří jsou připraveni je uchopit BEZPODMÍNEČNĚ A BEZ OČEKÁVÁNÍ přesné představy, jak má výsledek vypadat.

 

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

UMOŽŇUJI SI PROBUDIT VE MNĚ NOVOU VÁŠEŇ PRO SOBĚSTAČNOST MÉHO ŽIVOTNÍHO SEBENAPLNĚNÍ.

UKOTVUJI PLNĚ NOVOU REALITU MOJÍ SEBEREALIZACE NOVÉHO PARADIGMA V LEHKOSTI A VE SVOBODĚ MÉHO BYTÍ.

_Strážci akášické proměny_

 

Edita Santiago

Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png