Vzniká nová řada preparátů podle řeckého pentagramu, v čem je unikátní?

Nová řada začala vznikat zhruba před rokem a půl, jedná se o preparáty s širokospektrálními účinky. První měl přijít na svět univerzální produkt OMEGA, momentálně je ale v depozitu – dali jsme přednost přípravku ARTRIZONE ALFA, ke kterému mě dovedly mé osobní problémy s  klouby.

Jak se vlastně nový produkt rodí?

Znáte bylinku a říkáte si, co by s ní ještě šlo udělat, tedy podívat se do ní. Potkám třeba člověka a blikne mi, že je potřeba udělat diagnostiku. U byliny je to podobné – blikne mi, že má ještě jiné možnosti, potenciál, který je třeba prozkoumat a udělat si u ní diagnostiku. Případně prostudovat staré herbáře. Často informace korespondují s diagnostikou byliny, kterou udělám já. Například se podívám na českou bylinku, o která se říká, že je téměř na vyškrtnutí z herbáře. Zjistím, že to tak vůbec není, že má mnohem více účinků. Udělám testy, na které orgány a do jaké míry to působí. Zjistím, zda se účinky dají zkoncentrovat a vyzkouším na sobě.

Preparát ARTRIZONE začal vznikat díky náhodnému rozhovoru v tělocvičně (to jsem byl po operaci první nohy a začaly se objevovat problémy s druhou). Dovedlo mě to ke kurkumě – začal jsem hledat, jak udělat maximální koncentrát.

Alfa Artrizone je elixírem pro každého 50+

Zkoušel jsem kapsle s kurkuminem (výtažkem z kurkumy), ten nejenže potlačuje zánět, ale i stimuluje chondrocyty, buňky chrupavky, aby rostly. Důležitá je totiž výživa chrupavky, aby se zachovaly cévy. Když člověk stárne, cévy nejsou tak ideální, jak bývaly, promodrávají. V kloubech je to něco podobného. Je důležité mít v pořádku játra, protože játra mají na starosti cévní systém. Napadlo mě přidat do přípravku účinnou látku, která by působila na cévy, což splnilo Hydrocotyle Asiatika, výtažek z pupečníku asijského, které nejenom potlačuje záněty, podobně jako kurkumin, ale ještě ovlivňuje periferní prokrvení, paměť a další věci, například má protirakovinné účinky. Díky tomuto spojení může být chrupavka krásně vyživená, cévy jsou zachovány. V opačném případě dochází k mechanickému opotřebovávání – cévy mizí a kloub vysychá. Kurkumin má i perfektní i účinky na Alzheimera. Hydrocotyle navíc napomáhá vstřebávání dalších látek v ALFĚ, aby se dostaly až do nejzazších částí těla. Současně pracuje na mozku i na srdci, což je pro staršího člověka skvělé. Kromě toho oba brání agregaci krevních destiček, tedy je to prevence vzniku trombóz. Hydrocotyle má i pozitivní účinky na arterosklerózu – usazování plaku v cévách. Udržuje cévy čisté. Je to takový elixír pro lidi starší 50 let. Pro ženy i muže.

Diagnóza tedy nejsou pouze klouby?

Vůbec ne, potlačuje veškeré záněty v těle. Preparát ocení muži nad 50 let při problémech s prostatou, pomáhá při Crohnově chorobě, revmatických zánětech. Upravuje trávení, stolici. Dále při Alzheimeru, který je teď velkým problémem. Má i protirakovinné účinky. Další jsou antivirové a antibakteriální účinky. ALFA obsahuje výtažek z lékořice – amonnou sůl, která má antivirové účinky, dále piperin, který má prokázané účinky na imunitní systém a současně působí proti parazitům, a escin, který příznivě ovlivňuje elasticitu cév.

K dostání na www.diochi.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě