Úterý, Červen 22, 2021
Máme za sebou tento nov, proběhl 30.8.2019 ve 12:37hod., a tak v pár řádcích chci jen upozornit na probíhající energie.
Je vhodné a dobré období k tomu vyjasnit si, co chceme a kam směřujeme. Jeho energie nás podpoří v manifestaci nových záměrů, myšlenek, přání, vizí a cílů.
Vhodné je též zaměřit se v meditaci na první čakru, kdy si můžete aktivovat a podpořit nové začátky, cesty a možnosti. Můžete požádat Ganéšu, který je spojený s kořenovou čakrou o odstranění všech překážek na vaší nové cestě, tak aby se vyvíjela lehce, s hladkým průběhem a vy jste tak snadno dosáhli vašich cílů, vizí a záměrů.
Opouštíme spoustu starých věcí, aby uvolnily místo těm novým. Energie, které proudí a budou proudit, budou vášnivé a kreativní. Záleží jen na vás, kam onu energii nasměrujete. Bude také vhodný čas začít konečně s nějakým aktivním pohybem.Nové projekty a úkoly půjdou snadno, s harmonií a přátelskou pomocí.
Pokud budeme otevření, přinese nám tento čas také poměrně dost příležitostí nejen v práci, ale také v osobní rovině. Dostatečné sebevědomí nám umožní odhalit tu okouzlující – či snad i výstřední – stránku naší osobnosti.
Neodkládejte nic, co můžete udělat již dnes.
Řiďte se svými instinkty a dejte na svojí intuici. Nebojte se vyjádřit své touhy, pocity a přání. Běžte si za tím, co chcete.
Tvořte si takový život, jaký ho chcete mít!
Účinek novoluní energie nás bude provázet po čtyři týdny, tak toho využijte ve svůj prospěch💜🦋🌚
S láskou
Lucie Lila💗
https://cestaduse0.webnode.cz/
https://www.youtube.com/channel/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA…

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě