Noc splněných přání

datum 21. 2. 2020
Zdroj: FB Barbara Šušková

Moje drahé božské duše,

Dnes je velmi, velmi významná noc. Je totiž Šivarátrí - posvátná noc ticha a splněných přání. V tuto noc můžeme zažít své čisté vědomí a zároveň získat neskutečné požehnání pro náš další život. Je to noc, kdy je nejjednodušší dosáhnout stavu hlubokého ticha, pravdy a jednoty. Pravá otázka tedy pro tento den: Co si opravdu ze srdce přeješ?

🌙 Co je to Šivarátrí a proč zrovna Šiva?

Šivarátrí je jeden z nejvýznamnějších dnů v roce pro lidi kráčející po duchovní cestě. Podle dávných legend iluze v tuto noc usne a Šiva se probere ze své meditace. Toto je samozřejmě dávná legenda, ale pravdou zůstává, že i díky astrologické konstelaci je tato noc velmi jiná než ostatní. Tuto noc totiž máme možnost velmi jednoduše posílit své třetí oko (naši intuici) a můžete prohlédnout iluzi stvoření a poznat pravou podstatu věcí. Přesně takový stav krystalicky čistého vědomí symbolizuje Šiva. Nemusíme být v žádném náboženství, abychom toto vědomí a symboliku zažili v tuto noc i my sami. Šiva je totiž symbolem tichého nebe. A proto jestli chcete slyšet, co by Vám Vaše vědomí rádo řeklo, ztište se a prožijte dnešek co nejvíce v tichu.

🌙 Jak meditovat v noci splněných přání?

Pojďme se tedy podívat společně na to, jak byste mohli přijít na své přání a přát si ho. Jak tedy na to? Co dnes v noci pro to můžete udělat?
Než půjdete meditovat si dejte si sprchu nebo koupel a oblečte si čisté oblečení světlé barvy (klidně i pyžamko pokud jste doma). Při koupeli myslete na to, jak všechny iluze, které ve svém životě máte, splachujete ze svého těla a omýváte pryč.
Můžete si doma zapálit svíčku nebo vonnou esenci na místě, kde obvykle meditujete. Sedněte si a zavřete oči a začněte s opakováním mantry k nejvyšší harmonizaci. Mantru “Óm na ma ši vá ja” opakujte stále dokola. Legendy praví, že toto je Šivovo jméno a kdo tuto mantru odříkává na Šivarátrí dojde naplnění svého přání a hlubokého vnitřního míru. Pokud má mít meditace nějaký efekt, je třeba v ní setrvat nejméně 15 minut nebo zopakovat mantru minimálně 108x, aby se energie vybudovala. Po meditaci budete mít možnost zažít, jak se Vám na srdci rozprostřelo nádherné ticho a klid. Soustřeďte se proto chvíli pouze na ticho. Na nic jiného, jen na ticho. V tomto tichu poté můžete položit otázku: Co je přáním mé duše? Pokud se Vám proces podařil, uslyšíte (ucítíte) jasné instrukce.
V této chvíli poproste o čisté a jasné vědomí a splnění Vašeho přání.
Tento proces je doporučován dělat od půlnoci do 2 hodin ráno. Pokud je to pro Vás nemožné, udělejte si jej v jiný čas večer.

Přeji Vám nádherné Šivarátrí a jasné vedení pro Vás na Vaší cestě!

S láskou, Baru.

Zdroj: FB Barbara Šušková

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico