Pokud byste znali velkolepou důležitost čísel 3, 6 a 9, měli byste v ruce klíč k celému vesmíru. – Nikola Tesla

Zatímco si mnoho lidí spojuje Teslu zejména s elektřinou, pravdou je, že jeho vynálezy sahají mnohem dále. Ve skutečnosti učinil průlomové objevy jako je například bezdrátová rádiová komunikace, turbínový motor, helikoptéra (ačkoli první nápad měl již Da Vinci), zářivka a neonové světlo, torpédo nebo rentgen. Za svůj život obdržel Tesla téměř 700 celosvětových patentů.

Kromě svých nesčetných vynálezů a futuristických návrhů byl Nikola Tesla také známý svojí excentričností. Čísla jeho hotelových pokojů musela být dělitelná 3, talíře si vždy čistil 18 ubrousky a před vstupem do budovy vždy 3x obešel blok. Nikdo dodnes neví důvod tohoto záhadného chování.

Zajímavé je, že Tesla při mnoha příležitostech popisoval intenzivní záblesky světla, po nichž následovaly okamžiky intenzivní kreativity a pochopení. Během tohoto „momentu jasnosti“ si Tesla ve své mysli dokázal představit vynález téměř v holografickém detailu. Tvrdil, že by v tu chvíli mohl tyto obrazy dokonce uchopit, rotovat s nimi, rozebrat do detailu, a přesně věděl, jak své vynálezy poté podle těchto vizí sestrojit.

Kromě mnoha dalších zvláštností Nikola Tesla vypočítal uzlové body, rozprostřené po celé planetě. Tyto body byly pravděpodobně nějak spojeny právě s čísly 3, 6 a 9 a podle Tesly byly extrémně důležité.

Video1

Tesla byl čísly 3, 6 a 9 úplně posedlý. Pochopil základní skutečnost, která je pro mnoho lidí neznámá – univerzální jazyk matematiky. Věda objevená člověkem, nikoliv vynalezená Teslou.

Bral v úvahu numerické vzorce, vyskytující se v přírodě a ve vesmíru, jako jsou například formace hvězd, vývoj embryonálních buněk a mnoho dalších jevů, nazývaných také „Boží plán“. Vypadá to, že příroda reaguje na základní systém: Síla binárního systému začíná od čísla jedna a každý další krok je dvojnásobkem toho předchozího. Buňky a embrya jsou tedy například tvořeny následujícím způsobem podle vzorce 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256 atd.

Marko Rodin následně přišel na to, že v takzvané Vortex matematice –(věda o anatomii toru) se nachází opakující se vzorec: 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2, 4, a tak dále až do nekonečna. Čísla 3, 6 a 9 se zde vůbec nevyskytují a podle Rodina je to způsobeno tím, že tato čísla představují vektor ze třetí do čtvrté dimenze, nazývaný také „tokové pole“. Toto pole je vyšší dimenzionální energie, mající vliv na energetický okruh ostatních šesti čísel. Student Marka Rodina Randy Powell říká, že toto je tajný klíč k volné energii, kterou Tesla až do posledních dnů svého života zkoumal.

I když opustíme Teslu, můžeme si povšimnout, že číslo tři je všudypřítomné a nesmírně důležité v kterékoliv kultuře.

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png