Nikdy není pozdě začít od začátku

datum 29. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Před 4 roky jsem pochopila, že nejsem blázen, ale naprosto normální.🙂🙂

Žila jsem do svých 35 let běžný povrchní život. Jenže přišel zlom. Byla jsem v nešťastném manželství a všechno se v mém životě přestávalo dařit. Měla jsem pocit, že nemohu dýchat. A dál jsem cestu neviděla. Měla jsem spousty knih o andělech, ale pořádně jsem si jich nevšímala. Až jednoho večera ke mně přišel anděl a řekl mi o knize, kterou mám a je v ní napsáno, jak se spojit s anděly psaním. Knihu jsem druhý den otevřela a našla návod. Mé prozření přišlo tímto zážitkem. Večer jsem si vzala tužku a papír a spojila se se mnou má prababička Emilie. Řekla mi o svém životě a o tom, co mě čeká. Řekla mi, že mé manželství skončí mečem Michaelovým a bol v srdéčku přijde, ale nemocná nebudu. Pověděla mi o tom, že duším pomáhat mám a lásku svou probouzet. Vše, co mi řekla o mém životě, bylo velkou hádankou. Moc jsem tomu nerozuměla, ale pak to nabralo velký spád. Stále mě vedla Emilie do lesa a seznamovala mě s událostmi, které přijdou a síly, že dostanu.

Ukázka zapsaných poselství; autor Martina Šandová

Přišel nejdříve bol v srdci, zničehonic mi bušilo a začaly panické ataky na srdci. Bála jsem se, že zemřu. Několikrát jsem skončila v nemocnici, jenže nic nezjistili a nařídili mi klid. To mě donutilo zůstat doma. Ve spojení s Emilkou jsem dostávala stále zprávy o lese.  Ataky odešly. Začala jsem tam jezdit. Les jsem najednou viděla jinýma očima. Dostávala jsem v něm energii a uvědomění, že nemusím být v manželství, ve kterém nechci. Po jedné takové návštěvě lesa jsem se rozhodla manželství skončit. Stále jsem žila tím, že počkám až děti vyrostou atd...ale v lese přišlo uvědomění myslet na sebe a své štěstí. Vše se odráželo od mé duše bez lásky, která mi těmi atakami dávala jasné znamení. Emilka mi řekla o meči Michaela, pochopila jsem po roce, kdy se mi dostala kniha o archandělu Michaelovi, že je to ukončení něčeho, co nám neslouží. Naše rozhodnutí o přetnutí. Emilka mě posílala ke spojení spousty andělů a pomocí nich jsem ustála těžký rozvod. Všemu mi řekli.

Bývalý manžel našel mé sešity se psaním, bylo tam o andělech a on byl velice jiný. Začal mě nazývat bláznem a chtěl dostat na psychiatrii. Naštěstí jsem byla silná a nedala se. Andělé mě stále utvrzovali, že to skončí a mám být silná. V jednu chvíli jsem si připadala jak v honu na čarodějnice. Byl zlým člověkem a jednoho večera mě zbil, že mi prý andělů z těla vybije... věděla jsem, že tato situace přijde a skončí... vše mi pověděli. Cítila jsem jejich velikou pomoc. Odešla jsem a pochopila, že jen mu mohu dát poděkování za mé prozření, s kým jsem to vůbec žila.. přišla jsem o vše z fyzického a materiálního světa... Ale dostala jsem jiný směr, sílu a život. To mi nikdo nevzal, bylo to uvnitř mě.

Zdroj: Facebook - Komunikace duše

Když jsem začala hledat na internetu o duši a andělech, vyskočily mi Cesty k sobě. Díky nim jsem pochopila spousty věcí... andělé mi dávali pochopit, že mám ženskou sílu skrytou a jak ji otevřít, co vše bylo potřeba pročistit a odpustit. Andělé přišli do mého života opravdu za pět minut dvanáct. Pomáhají mi se sebeláskou a vedou mě nádhernými slovy.

I když občas neposlechnu hned, jsou láskyplní. Přivedli mi do života jiných přátel stejně vyzařujících. Varují také bez koho se obejít, když si toho člověka přitáhnu ještě egem. Jsou to 4 roky od konce manželství a andělé mě provázejí dodnes. Přináší mi nádherná poselství nejen pro mě. A dávají mi pochopit, že náš život je velký růst lásky a duše především. Vše ostatní je pomíjivé. Začali za mnou přicházet duše zemřelých a dávají lidem nádherné zprávy. Je to krásné. Člověk si velmi uvědomí. Díky❤️ vysílání Cest k sobě jsem zjistila, že je takových lidí více a více a já si jich neskutečně vážím za jejich cestu. Je toho opravdu moc, co se děje v životech lidí, kteří prozřou, stejně také mém.

Pověděli mi o příchodu dušičky miminka, které mi přichystal Gabriel. Mně to přišlo jako nesmysl, žádný tatínek nebyl a skoro ve 40 letech mít dítě? Stalo se po půl roce 😊 nyní je synovi rok, je zdraví plný, jak mu bylo požehnáno. Také jsem nevěřila, měli jsme špatnou genetiku a andělé mě stále utvrzovali o jeho zdraví. Ach ten strach a myšlenky zbytečné... všichni je máme stále. Andělé mi pomáhají psát knihu jejich vedením.  

Pro tuto chvíli se s vámi loučím poselstvím, které ke mně, jako jedno z mnoha, přišlo:

Andělé přinášejí bezpečí a jsou radostní Vaší radostí. 

Radost přinášíme do Vašich životů a od radosti vedeme zázraků. Požehnané jsou Vaše životy, o bezpečí Vaše se nebojte. Krásu života poznávejte, pořád se bojíte nedostatků a lásky své nevidíte.

Budeme Vás poznáváním provázet. 

Odpověď je ve Vašem srdci, vládne silou pro Vás.

Bezpečím je pro Vás lásku pocítit.

Bolestnými jsou lidé z života, bolest pro ně je snazší přijímat. Lásku tak nevidí. Berte své srdce poslem a každý den s ním promlouvejte.

Další andělské poselství:

Andělé se radují začnou zpráv posílat 😇Přijměte sebe jako zázrak. Vězte, že zázrak je život Váš. Andělé předali životu láskou a požehnání Vám bylo dáno. Radostně vedli Vás andělé na Zemi.

Božím slovům jste dostali, radost svou jste božím vedením měli. Božím již jste přijali.

Poslání být v radosti jste přijali, andělé poslali duši láskyplně na Zemi. Andělům jste poděkování dali. Řekli Vám o životě a radostnými jste šli pomalu na Zemi.

Obav již vedete v životě. Obav Vám andělé odnášejí. Zázračnému životu byli jste vedeni, poslání již jste zapomněli. Odnášejí andělé především obavy Vaše. Odevzdejte jim jich budou láskyplní a buďte připraveni na zázraky.

Andělé vám přinášejí zázraků, buďte klidní. Byli jste příliš unavení strachem. Slovy k sobě jste byli přísní. Radost Vám byla odevzdána při odchodu na Zemi. Bolestnými jste se však stali.

Vězte, že připraveni jste na zázraky, předejte nám bolest Vaší. Požádejte nás s láskou přijdeme, rádi pomáhat budeme. S láskou pošleme božímu vedení, slovy k sobě buďte láskyplní. Starých přesvědčení se zbavíte. Andělů je pro Vás připraveno, láskyplně jim poděkujte. Zázraků pro Vás budou přinášet, že buďte slovy k sobě láskyplní. Slovy, kterými bylo řečeno již bereme. Přijměte jen lásky ve svém životě. Andělé pro Vás pracují přinesou požehnaných zázraků.

Autor: Martina Šandová

Další informace a poselství si můžete prohlédnout na www.facebook.com

Martina Šandová; Zdroj: Facebook - Komunikace duše

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico