Zdroj: Pixabay.com

Rozum nám jistě v mnohém pomáhá, ale měl by být hlavním faktorem, podle kterého se řídí náš život? Jistě ne. Citlivost, vnímavost a empatie nám pomáhají nebýt jen racionální bytostí, ale také společenskou a především duchovní.

Doba čtení

Cesty k sobě


Naše představa, že dokážeme pomocí rozumu vytvořit svět podle našich snů, se ukázala jako fatální omyl. Podařilo se nám sice změnit svět k našemu obrazu, avšak za cenu odtržení a následného potlačení citu. Ztrátou citlivosti se však člověk stává hrubým, otrlým, bezohledným, a nakonec i krutým. Jen díky postupnému otupění na duchu jsme se v tom našem „skvělém světě“ sice v mnohém blýskli, ale zároveň i mnohé nenávratně zničili. Náš svět se nám zcela vymkl z rukou. Stal se komplikovaným, málo přehledným a těžce kontrolovatelným. Neděje se tak záměrně, aby mohlo být lidstvu nabídnuto východisko ve formě jediné světovlády?

Autor: Albert Den

Kontakt: albertden@seznam.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě