Nespíte kvůli stresu? Zapomeňte na prášky, máme pro vás přírodní alternativu

datum 13. 3. 2016
Se stresem, nervovým napětím a úzkostí přichází nespavost a problémy s usínáním. Často nás trápí osobní problémy či stres, který si nosíme z práce domů. Problémy se stresem a nespavostí řešíme většinou pilulkou, která nabízí nejrychlejší pomoc.

Se stresem, nervovým napětím a úzkostí přichází nespavost a problémy s usínáním. Často nás trápí osobní problémy či stres, který si nosíme z práce domů. Problémy se stresem a nespavostí řešíme většinou pilulkou, která nabízí nejrychlejší pomoc.

Zvolte raději přírodní prostředek, který vás těchto problémů může zbavit jinou cestou. Důležité je, abyste zůstali vytrvalí v jeho užívání.

nespavost

Snadná a přirozená léčba

Hlavní složkou v tomto receptu budou usušené slupky jablíček, a to nejlépe těch chemicky neošetřených, tedy v bio kvalitě nebo sesbíraných ze zahrádky. Stačí, když jablíčka omyjete a oloupáte a poté slupky usušíte v troubě či sušičce. Uschovejte si je v čisté, uzavíratelné nádobě. Můžete si připravit velkou dávku jablečných slupek a skladovat je i delší dobu. Z těchto slupek si připravte jablečný čaj či studený nápoj.

 

 

Čaje z jablečných slupek byste měli vypít dva šálky denně nejlépe večer před spaním. Příprava je jednoduchá, nasypte si do hrnečku hrst sušených slupek a ty přelijte vařící vodou. Ochutit můžete nápoj cukrem, medem, popřípadě citronem. Slupky můžete přidat k dalším sušeným bylinkám a obohatit léčivou směs o další přísadu.

Opravdu mi slupky z jablek pomohou?

Jablka se u nás jí naprosto běžně a my zapomínáme, jak moc jsou důležitá pro naše zdraví a jíme je spíše ze zvyku. Připomeňme si, že jablkům se přezdívá elixír mládí.

nespavostBlahodárně působí na celou trávicí soustavu, nervový systém a pomáhají proti nespavost. Pomáhají při zácpě, nechutenství, akné, kašli a účinně tlumí horečky. My ovšem často, když jablka jíme, slupku oloupeme a vyhodíme, to je velká škoda.

Slupky obsahují vitamin C, vápník, hořčík, železo, polyfenoly a další pro organismus příznivé látky. Připravte si tedy čaj z jablečných slupek, s kterým zmizí vaše nespavost i nervové potíže. Pijte ho alespoň dvakrát denně delší dobu, aby byly účinky znatelné.

 

 

 

ZDROJ: Naturalhealingmagazine.com

http://farmazdravi.cz/nespite-kvuli-stresu-zapomente-na-prasky-mame-pro-vas-prirodni-alternativu/

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico