Zdroj: Pixabay.com

Vždy a za všech okolností buďme v kontaktu s naší duší. Nenechme se ovlivnit nejistotou a chaosem kolem nás. Věřme vedení.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Zahříváš lidská srdce jako rozžhavená červená kamna, plná božského života. Všichni se chtějí hřát u tepla rozjímání, otevři dvířka pro potřebné, ať se zažehne jiskra v jejich srdcích a svítí žárem světelné lásky. Nenechej se napájet emocemi, chodícími bludně kolem Tebe v podobě informačního chaosu, posílil bys tmu a opět zaměřil pozornost na svoji mysl. Jdi do neznáma za půvabem svojí duše, za tím, aniž bys věděl kam a kudy. Jdi s neochvějnou důvěrou stále dál, uvěř pohádkovému štěstí a následuje Tvoje kroky. Báchorky mysli ti napovídají stále jako myšlenkové hlasy, vedoucí k neustálé činnosti. Pozoruj je jako přicházející a odcházející mráčky na obloze Věčnosti. Sedni si do rozkvetlého sadu a dívej se, jak ti celá existence projevuje lásku. Jen vnímej, nemusíš nic dělat, jen sedět a svěřit se do světelných rukou Boha.Tvůj život se stává meditací každou chvíli a nemusíš upírat pozornost na vyhrazené chvíle pro „tuto činnost“, opředené bariérou namísto přímého napojení na proud nepomíjející Věčnosti. Pouze zklidníš chrám těla, možná i vzlétneš na chvíli jako pták, ale boží život je o stálém prožitku spojení se s proudem živoucí, nekončící, stále rozkvetlé krásy v nás.

Autorka: Eva Hannah Haberlandová
www.facebook.com/EvaHannahHaberlandova


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě