Nenechte se vyprovokovat

datum 26. 3. 2018

"V poslední době jsou energie, které přichází k vám na Zem velmi intenzívní a navyšování vibrací zapříčiňuje, že mnoho subjektů vytváří podhoubí pro své další působení.

V praxi to znamená, že mnoho z vás, kteří mají nižší vibrace a nejsou vědomí, se snaží o sebezáchranu tím, že se snaží pracovat, žít a komunikovat pomocí starých vzorců, které již přestávají fungovat.

Může se však stát, že stáhnou i ty z vás, kteří ještě nejsou pevní tzv. v kramflecích a nerozhodli se pro své navyšování vibrací a zvědomování jejich života.

Můžete počítat, že bude hodně nepokojů v následujících dnech, týdnech i měsících, ale pracujte na sobě a inspirujte nevědomé jedince, aby se nenechali vtáhnout do pastí, které pro ně chystají ti, jež se stále pohybují v nižších vibracích.

Může to být na úrovni individuální, ale i politické. Proto buďte ostražití a pracujte na svém egu, jehož role je velmi důležitá v učení každého z nás. Učte se, přijměte své ego a pracujte s ním. Nepotlačujte jej, ale uvědomujte si jeho funkčnost. Pouze usilovnou prací se stane vaším pomocníkem a nikoliv pánem. To je velmi důležité do dalších období.

Na Zemi se teď odehrává skutečný boj, který byste nazvali bojem dobra a zla, ale ve skutečnosti jde o vývoj všech bytostí. Neexistují zlé, ani dobré bytosti. Jsou pouze vědomé a nevědomé bytosti. Samozřejmě potom jsou bytosti na různých stupních svého osobního vývoje, ale to není podstatné.

Uvědomujte si, že pokud se posunete na vyšší příčku, tak nejste lepší bytost, ani nemáte mandát na pravdu, ale naopak přijímáte tím více zodpovědnosti za ty, kteří ještě nedosáhli vašich parametrů. Pomáhejte si navzájem, buďte tolerantní k těm, kteří jsou v jakési aroganci vůči vám, protože oni potřebují pouze pomoci a ukázat cestu.

Nebojte se realizovat svoji radost a své myšlenky ubírat směrem k radosti z vašeho života. Pracujte, tvořte a žijte v radosti, protože jedině tímto způsobem změníte svět. Nechtějte změnit druhé, jen k nim přistupujte se soucitem a pracujte na změně sebe sama.

To, co se okolo vás děje je pevnou součástí vašeho vývoje a jak odezní všechny tyto průvodní jevy, tak zaručeně nastoupí další, protože jste teprve na začátku.

Držte se!

Jirka

www.jirilexa.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico