Naše tělo je náš chrám – dokonalý nástroj, který vypadá a funguje tak, jak zrovna ke svému bytí potřebujeme. Tělo (náš Mistr) nám prostřednictvím nemoci sděluje to, co máme nyní k vyřešení. Buďme vděčni za tyto zviditelněné informace, nemusíme pátrat hlukobo uvnitř, ale dostalo se nám informace navenek.

Samozřejmě, že je lepší, když nemoc vůbec nepropukne, ale když už ano, poděkujme. Díky nemoci, se máme možnost rychle a napřímo posunout kvantovým skokem v našem vývoji.

Nemoc lze brát jako příležitost, příležitost ke změně, která přínáší velký posun ve vývoji. Je to dar, dar poznání sebe sama a toho, kdo doopravdy jsme.

Nemoc totiž ve skutečnosti neexistuje v tom smyslu, jak ji vnímáme podle starých vzorců, jako něco špatného, ale nemoc je ve skutečnosti “Mistr”, který nám ukazuje, co jsme nechtěli, nemohli nebo neměli ještě vidět. Kde jsme na své cestě zakopli, uhnuli, zabloudili, uzavřeli se,… Něco, co již není možné skrývat, ale naopak to rozkrýt.

Tak se musela tzv. zviditelnit nemoc z těla, abychom si již “toho” všimli. Jen tak můžeme skrz nemoc, uvidět “problém”, ten pak zpracovat, aby mohla nemoc odejít. Není potřeba si ji nechat a trápit se jí. Berme nemoc jako sdělení těla, že je čas něco změnit.

Neexistuje nevyléčitelná nemoc, jen omezení, které svému životu vytvoříme.

Naše tělo je energie, dokonalá továrna ve hmotném světě, která nám pomáhá a slouží, když jej tak vnímáme, hovoříme s ním a nasloucháme mu. Už jen na úrovni pocitů (v břiše, hrudi, na kůži, apod.) nám dává tělo signály, pak na úrovni lehkých nemocí, jako nachlazení, říznutí (ano, i to je signál) či nehody (zakopnutí, rozbití, bouchnutí, atd.). Ale i v případě hlasitějších signálů na úrovni kostry, kostí, kůže, končetin, orgánů, atd.

Na této stránce nás pravidelně budu provázet naším tělem z jiného úhlu pohledu. Rozdělením těla na energie, které vně i uvnitř nás proudí, přes inteligenci těla, jeho jednotlivé části, orgány a jejich funkci a význam. A pokusím se vysvětlit, jak lze nemoc najít, pochopit a nechat odejít.

Každá část našeho těla je dokonale vytvořena, aby nám něco zrcadlila, aby nám něco sdělila, a jakmile tuto zkušenost přijmeme, změní se i naše tělo, náš pohled na ně. A náš celkový pohled na nemoci a jejich přínos pro náš život.

Tělo je nejdokonalejší takové, jaké je, milujme a ctěme své tělo. Hýčkejme ho, opečovávejme, laskejme, je nádherné a dokonalé. Když začneme vnímat tělo jako dokonalý nástroj a sami sebe, jako ty nejdůležitější, nepřijde ani nemoc, protože k milovanému dokonalému nástroji se nikdy nebudeme chovat tak, jak jsme se chovali dříve, než jsme tuto jeho dokonalost poznali. A v tom je kouzlo nemoci, přinese nám informace nejen o našem těle, ale i o nás samotných.

Krásný, lehký proces uzdravování přeji všem, kteří se vydají touto cestou vlastní odpovědnosti a moci. Vlastní sebelásky a uzdravování.

Nyní máte možnost objednat si diagnostiku nemoci: https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/sluzby/

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png